Co zrobić, aby podkręcić kazze?

(system) #1

Cześć..

Mam nadzieję, że nie zacznie się znowu gadaka czy KazAa jest legalna czy nie :!: Jakby ewentualnie taka dyskuja miała się zacząć proszę moderatorów odrazu o zamknięcie topicu :D. A moje pytanko brzmi: (tak jak w temacie) Czy można podkręcić Kazee i jak tak, to jak to zrobić :!:

(:: MARIO ::) #2

Moja reakcja :!:

first => :shock: :shock: :shock:

second => :? :? :?

jak? co? gdzie?

(system) #3

Dlatego przecież piszę czy można wogole jakoś to zrobić 8)

Bo trochę martwi mnie to, że szybkość z jaką ściągają mi się pliki bardzo często wynosi od 1.00 KB do 2.00 KB :evil:

(Krogulec) #4

KaZaA jest programem legalnym. Nielegalne jest co najwyżej to co można za jej pośrednictwem ściągnąć (choć oczywiście nie wszystko).

(:: MARIO ::) #5

a co Ty chcesz podkręcać w kazie :?:

(system) #6

]

Wyżej napisałem :?

(lazikar) #7

Zwiększ sobie łącze i poproś wszystkich o to samo. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(:: MARIO ::) #8

nienapisałeś jaki efekt chcesz uzyskać, co osiągnąć :?:

jak można podkręcać soft do zasysania to ja niewiem :shock: :?:

(system) #9

łącze to ja mam spore na chwilę obecną nie pamiętam ile niestety :oops:

ale płacę 79 zł. miesięcznie :smiley:

(lazikar) #10

To był taki mały żarcik. Myślałem że to na luzie. Jak widziałem co piszecie to mnie wzieło. :smiley: :smiley: :smiley:

(system) #11

To, że żarcik to ja wiem, ale czy da się coś zrobić :?:

(lazikar) #12

To jak ściąga zależy przede wszystkim od łącza jakie ty posiadasz i osoba od której ściągasz. Najlepiej ściągać z większej ilości źródeł. Czyli wybierać pliki które posiada więcej niż jeden użytkownik. Nie wiesz niestety jakie masz łącze. A przede wszystkim nie podałeś jak szybko ci ściąga. :smiley:

(DanielG) #13

Jest coś takiego jak KazaaHack poprawia Paticipation Level, a co za tym idzie prędkość pobierania oraz jeszcze kilka różności usprawniających działanie samej Kazay.

Nie jest to może super programik - czasami zdażają się konflikty :frowning: (z Kazaą), ale zawsze raźniej wiedząc, że mogło by być gorzej

(Hawk191) #14

Ja nie mialem nic podkręcanej Kazza.Musisz wchodzić albo wczesnie rano albo gdybyś nie poszedł do szkoly wtedy są transfery po 200 kb/s. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(Ks Kamilp Nr 8) #15

Jest wiele teoretycznych przyspieszaczy Kazy. Oprocz wyzej podanego jest jeszcze znany programik Diet KaZaA.

(Krzysiek21) #16

Ze jeszcze tą kazę "chodujecie" u sibie na dysku to sie dziwe....ja ją już dawno skresliłem,jako p2p.

(system) #17

Ściągnął bym sobie Emule.... ale nie wiem jak skonfigurować :frowning:

(boczi) #18

Tak... Kazaa jest dla początkujących użytkowników. Jest łatwa w obsłudze.. a reeszta jest do kitu... NIE POLECAM NIKOMU. Lepiej nauczyć się obsługi jakiegoś porządnego programu p2p. ;]

(lazikar) #19

O Emule jest tyle na forum że wystarczy poczytać. Proponuje ściągnąć i pobawić się a z pewnością poradzisz sobie. :smiley:

(system) #20

A najlepiej, żeby nie było potrzeby takiej nauki.