Co zrobić, aby podkręcić kazze?

Cześć…

Mam nadzieję, że nie zacznie się znowu gadaka czy KazAa jest legalna czy nie :!: Jakby ewentualnie taka dyskuja miała się zacząć proszę moderatorów odrazu o zamknięcie topicu :D. A moje pytanko brzmi: (tak jak w temacie) Czy można podkręcić Kazee i jak tak, to jak to zrobić :!:

Moja reakcja :!:

first => :shock: :shock: :shock:

second => :? :? :?

jak? co? gdzie?

Dlatego przecież piszę czy można wogole jakoś to zrobić 8)

Bo trochę martwi mnie to, że szybkość z jaką ściągają mi się pliki bardzo często wynosi od 1.00 KB do 2.00 KB :evil:

KaZaA jest programem legalnym. Nielegalne jest co najwyżej to co można za jej pośrednictwem ściągnąć (choć oczywiście nie wszystko).

a co Ty chcesz podkręcać w kazie :?:

]

Wyżej napisałem :?

Zwiększ sobie łącze i poproś wszystkich o to samo. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nienapisałeś jaki efekt chcesz uzyskać, co osiągnąć :?:

jak można podkręcać soft do zasysania to ja niewiem :shock: :?:

łącze to ja mam spore na chwilę obecną nie pamiętam ile niestety :oops:

ale płacę 79 zł. miesięcznie :smiley:

To był taki mały żarcik. Myślałem że to na luzie. Jak widziałem co piszecie to mnie wzieło. :smiley: :smiley: :smiley:

To, że żarcik to ja wiem, ale czy da się coś zrobić :?:

To jak ściąga zależy przede wszystkim od łącza jakie ty posiadasz i osoba od której ściągasz. Najlepiej ściągać z większej ilości źródeł. Czyli wybierać pliki które posiada więcej niż jeden użytkownik. Nie wiesz niestety jakie masz łącze. A przede wszystkim nie podałeś jak szybko ci ściąga. :smiley:

Jest coś takiego jak KazaaHack poprawia Paticipation Level, a co za tym idzie prędkość pobierania oraz jeszcze kilka różności usprawniających działanie samej Kazay.

Nie jest to może super programik - czasami zdażają się konflikty :frowning: (z Kazaą), ale zawsze raźniej wiedząc, że mogło by być gorzej

Ja nie mialem nic podkręcanej Kazza.Musisz wchodzić albo wczesnie rano albo gdybyś nie poszedł do szkoly wtedy są transfery po 200 kb/s. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Jest wiele teoretycznych przyspieszaczy Kazy. Oprocz wyzej podanego jest jeszcze znany programik Diet KaZaA.

Ze jeszcze tą kazę “chodujecie” u sibie na dysku to sie dziwe…ja ją już dawno skresliłem,jako p2p.

Ściągnął bym sobie Emule… ale nie wiem jak skonfigurować :frowning:

Tak… Kazaa jest dla początkujących użytkowników. Jest łatwa w obsłudze… a reeszta jest do kitu… NIE POLECAM NIKOMU. Lepiej nauczyć się obsługi jakiegoś porządnego programu p2p. ;]

O Emule jest tyle na forum że wystarczy poczytać. Proponuje ściągnąć i pobawić się a z pewnością poradzisz sobie. :smiley:

A najlepiej, żeby nie było potrzeby takiej nauki.