Co zrobić aby Win XP przegrać na płytę?

(Marlena Gorska) #1

Mam win xp w kompie i chciałbym go przegrać na płytkę w celu ponownego wgrania bo orginałka mi się zgubiła i czy można win xp na płytę przegrać?

(Zbysiek4) #2

Albo zrób obraz płyty albo poprostu przekopiuj ją :slight_smile:

(Marlena Gorska) #3

Ale jak?!

(Zbysiek4) #4

Zrób obraz płyty tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … lcohol+120%+1.9.7.6221 a następnie nagraj ją na czystą płytę, lub skopiuj płytę też tym programem :slight_smile:

(Marlena Gorska) #5

Ale jak zgrać ten obraz ! ! !

(Zbysiek4) #6

Możesz skorzystać z tego programu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … o+8.3.2.1b . Tam powinna byc opcja NAgraj obraz płyty z dysku czy coś podobnego. Wybierasz tę opcję i nagrywasz.

(Scorpion1948) #7

Dla nie umiejących czytać ze zrozumieniem,skoro gościu zgubił płytkę z oryginalnym Windowsem,to jej nie przegra w żaden sposób.Żeby przegrać płytke musisz ją mieć.Pozostaje jedynie utworzenie kopi zapasowej już zainstalowanego systemu i nagrać go na odpowiednią płytę dvd+/-r lub dvd+/-r dl ,albo odnalezienie orginalnego zagubionego nośnika

(pysiu) #8

jedyne co możesz teraz zrobić to obraz dysku c puki system dobrze działa i go po awariach wgrywać a jak miałeś orginał to poszukaj dokumenty zakupu i skontaktuj się z microsoftem to ci nośnik nowy dadzą :slight_smile: