Co zrobic na konkurs ekologiczny ?!?!?!?!?!

witam mam problem a ze to najlepsze forum postanowilem tu napisac to i mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Otóz mamy konkurs ekologiczny i musimy wymyslic jakies ciekawe pomysly… mielismy zrobic ekologiczny zegarek zasilany przez ziemniaka ale nie udalo sie tego zrobic jak ktos wie jak to zrobic to pisac !!

Zebrać jak najwięcej baterii :smiley:

Albo pozbierać butelki po napojach (te plastikowe) i np. zbudować z nich tratwę.

a ja dziś przeczytałem że bardziej opłaca się ogrzewac dom ziarnem (owies, żyto) niż weglem, niby ze jest taniej i ekologiczniej tylko że trzeba miec specjalny piec :stuck_out_tongue:

JHS:PL :x

W mojej szkole pewna grupa osób pocięła butelki plastykowe i “uszyła” z nich płaszcz :smiley:

Z puszek zbuduj robota :slight_smile:

Ale pomysł Sz.P Seby jest świetny :slight_smile:

Mógłby być na żaglach napis - Chrońmy przyrodę !

zbuduj trabanta z tektury ;]

hehe 2 powyższe posty mi się podobają - szutka użytkowa heheheh

może coś z recyklingu? np. co można zrobić z X ilości makulatury albo coś podobnego. Pomysł ze zbieraniem śmieci też mi się podoba, szczególnie na plażach (znam taką jedną dosłownie zdewastowaną przez “bezmózgich”)

Wez troche wody z wisly i wpusc tam rybe potem obserwuj jak jej druga glowa bedzie wyrastala :stuck_out_tongue:

A powaznie to mozesz np: z baterii zrobic weza a z butelek jego skore i bedzie wygladalo tak jakby waz gubil skore… kilka sznorkow i masz ruchomego zwierzaka z puszek i butelek :stuck_out_tongue: