Co zrobic na konkurs ekologiczny ?!?!?!?!?!

(virus1010) #1

witam mam problem a ze to najlepsze forum postanowilem tu napisac to i mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Otóz mamy konkurs ekologiczny i musimy wymyslic jakies ciekawe pomysly... mielismy zrobic ekologiczny zegarek zasilany przez ziemniaka ale nie udalo sie tego zrobic jak ktos wie jak to zrobic to pisac !!

(system) #2

Zebrać jak najwięcej baterii :smiley:

Albo pozbierać butelki po napojach (te plastikowe) i np. zbudować z nich tratwę.

(Pyra20) #3

a ja dziś przeczytałem że bardziej opłaca się ogrzewac dom ziarnem (owies, żyto) niż weglem, niby ze jest taniej i ekologiczniej tylko że trzeba miec specjalny piec :stuck_out_tongue:

(Canaletto) #4

JHS:PL :x

W mojej szkole pewna grupa osób pocięła butelki plastykowe i “uszyła” z nich płaszcz :smiley:

(Dragonlnx) #5

Z puszek zbuduj robota :slight_smile:

Ale pomysł Sz.P Seby jest świetny :slight_smile:

Mógłby być na żaglach napis - Chrońmy przyrodę !

(:: MARIO ::) #6

zbuduj trabanta z tektury ;]

(Bartlomiej Kwiatkowski) #7

hehe 2 powyższe posty mi się podobają - szutka użytkowa heheheh

może coś z recyklingu? np. co można zrobić z X ilości makulatury albo coś podobnego. Pomysł ze zbieraniem śmieci też mi się podoba, szczególnie na plażach (znam taką jedną dosłownie zdewastowaną przez “bezmózgich”)

(Dod) #8

Wez troche wody z wisly i wpusc tam rybe potem obserwuj jak jej druga glowa bedzie wyrastala :stuck_out_tongue:

A powaznie to mozesz np: z baterii zrobic weza a z butelek jego skore i bedzie wygladalo tak jakby waz gubil skore… kilka sznorkow i masz ruchomego zwierzaka z puszek i butelek :stuck_out_tongue: