Co zrobić skoro dr web dał mi OTL'a do kwatanny?

Miałem taką sytuację że musiałem zrobić logi otl’em bo dr web wykrył infekcje i robił blue screeny podczas skanów. Logi okazały się czyste. Później jeszcze raz zapuściłem skan dr webem i ten uznał otl’a za trojana… :stuck_out_tongue: a ja wtedy z rozpędu przeniosłem otl’a do kwarantanny dr weba i nie wiem teraz jak usunąć stamtąd otl’a (jest z nim w kwarantannie też jakiś plik descript.ion. Ale tak najlepiej panowie byłoby gdybyscie mi podpowiedzieli jak bezpiecznie i najwłasciwiej wobec zaistniałej sytuacji usunąć oba programy z komputera bo już z resztą i tak nie są mi potrzebne

Ściągnij OTL jeszcze raz, co za problem. I wyłącz Dr Web podczas instalacji / skanowania.

OTL nadal jest w kwarantannie a dr weba mam jako skaner na żądanie jakby co. Jak usunać z kompa te programy. Mam wykonać akcję “sprzątaj” w otl a później usunąć dr weba czy od razu dr weba usunać revouninstalerem. Mam tylko nadzieje ze nic sie nie stanie z plikami które otl daje automatycznie do kwarantanny podczas tworzenia logów

Przecież wymienione programy nie mają instalatora i wystarczy skasować z dysku.

Zaznacz program i naciśnij Shift + Delete

W przypadku Dr.WEB CureIt skasuj również folder:

C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\DoctorWeb

OTL podczas skanowania nie przenosi automatycznie żadnych plików do kwarantanny.

Ok. Pozdro :smiley: