Co zrobić z 2 sterami od grafy?

WitOjcie :stuck_out_tongue: chyba mam problem. pewnego pieknego razu… :smiley: dostałem pod choinke Shrek 3 na DVD. nie mam DVD więc planowałem odpalic na kompie, bo w kompie mam DVD :stuck_out_tongue: Wszystko było ok, gdyby nie błąd. Byl błąd, że nie może odtworzyćfilmu z jakiegoś tam powodu (chyba format pliku albo coś podobnego). Od razu wiedziałem, że to kodeki. Nie instalowałem koedeków bo wsyzstko było OK narazie. ZAinstalowałęm koedeki zadowolony odpalam film… Błąd. Pisze, że nie może odtw. filmu, bo płyta jest “zabezpieczona” <- ? i, że powstaje jakiś peroblem między dekoderem, a kartą wideo. I pisze żeby zainstalował akrualizacje do kart wideo. Kliknałem przycisk “pomoc w web”. Tam pisało co amam zrobić więc zrobiłem. Pobiierało się coś do karty wideo. Myslałem, że to to i wtedy pójdzie. Pobrałem, ale poźniej się okazało, że to stery od grafiki :expressionless: tamtych sterów nie usunąłem, ale od razu jak się pobrałoto się zrobiła rozdz. 640 na cos tam tak jakby nei było sterów. uruchomiłem ponownie kompa. Już wsyzstko ok. Ale nie wiem, czy przypadkie mnei mamm zrobionego “bagna” z tymi sterami :expressionless: bo w panelu ster. na odaj/usuń programy pisze tylko raz Nvidia drivers. A przy pobieraniu sterów, pod koniec nie uruchomila sięinstalacja. o co z tym chodzi i czy dałoby się coś zorbić bez formata? I czy w ogóle mam to “bagno” ze sterami? dzięki.

ToFFik :wink:

A masz ustawiony region dla DVD?

yy chyba nei wiem o co chodzi :stuck_out_tongue: jaklbyś wytłumaczył byłbym wdzięczny i ja kto ustawic :smiley: :stuck_out_tongue: aha i jeszcze jakby sie udalo Shreka 3 odpalic byloby git, ale bardziej chodzi mi o stery i grafe (patrz tytuł tematu)

jaka grafa?