Co zrobić żeby program MBM5 obsługiwał moją płyte główna

Witam:)

Zainstalowałem sobie program żeby pokazywał mi temperaturki i obroty wentyli ale po zainstalowaniu chciałem wybrać moją płyte z listy ale jej tam nie ma i tu pojawia się problem.

Co zrobić zeby była moja płyta obsługiwana przez ten program,jakiś dodatek czy coś mam najnowszą wersje programu motherboard monitor 5 ver:5.3.70 po polsku…

Moja nowa płyta to Gigabyte M55S-S3

Z tego co się orientuję to projekt nie jest już rozwijany i wersja programu, którą posiadasz jest ostatnią wersją jaka została wydana - oficjalnie nowszych już nie będzie. Tak więc jeśli w bazie programu nie ma twojego modelu płyty głównej, to raczej nic na to nie poradzisz. Wejdź na stronę domową programu - jeżeli jeszcze takowa istnieje i poszukaj tam, być może po tej wersji autorzy wypuścili jakieś uaktualnienia baz obsługiwanego sprzętu ale szczerze w to wątpię. Przed chwilą szukałem i nic takiego nie znalazłem :? .

To w takim wypadku lipa ani żadnego,dodatku niema ani nic,a takiego programu już nigdzie nie znajde podobnego bo chciałem ten program wykorzystać do wyswietlacza zgodnego z pc:)

Ale jeśli ktoś posiada jakieś jeszcze propozycje to prosze pisać:)