Co zużywa wiecęj RAM-U?

tak jak w temacie co zużywa wiecej RAM-U … KIS 7.0 czy Avira Anti Virus + Comodo Firewall

KIS 7.0/2009 zużywa około 70 MB ram :slight_smile:

Nie wiem ile zużywają Avira Anti Virus + Comodo Firewall bo nie mam ich zainstalowanych :slight_smile:

Fakt, KIS trochę kompa przymula. Ale jak jest z Avira Anti Virus + Comodo Firewall, to nie wiem.

Avira i Comodo nie mulą kompa - wiem bo używam.

Naprawdę dobry bezpłatny zestaw - polecam.

na chwilę obecną:

avira (wszyskite procesy) - ok 11-12MB

Comodo - jeżeli się nie mylę to też około 10MB

KIS mocniej zamula kompa i zużywa więcej ramu :slight_smile: Avira - gorąco polecam, nie czuć nawet najmniejszego obciążenia :slight_smile:

a ze wzgledu ochrony ktory lepszy ?

KIS 8.0

Ja używam Avira Anti Virus + Comodo Firewall i są the best. Ale jeśli używasz komputera z rozsądkiem to nie powinieneś nic załapać. U mnie ten zestaw może zżera 20-30 MB.

dokładnie, obydwa programy świetnie się sprawują. Polecam.

Avira, ale w wersji premium :slight_smile:

Premium ma tylko dodatek skanowania poczty w czasie rzeczywistym więc bez różnicy.

Zapomniałeś jeszcze o dodatkowej ochronie WWW, która blokuje strony z phishingiem i malware; wersja free tego nie ma :slight_smile:

Akurat wersja Free chroni przed phishingiem ,a brakuje jej w porównaniu z v.Premium ochrony przed szpiegami ,wszystkie różnice pomiędzy wersjami Aviry są na stronie producenta .

http://www.free-av.com/en/download/1/av … virus.html

:arrow:

wydaje mi się że bardziej zamula kompa KIS ale KIS ma trochę lepszą wykrywalność wirusów

matixxx12 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.