Cod Black Ops podczas wczytywania misji wyskakuje błąd

Z opisu błędu zdaje się to być wewnętrznym błędem sterownika przy ładowaniu chyba bibliotek directx :?: Spróbuj tej opcji którą opisuję gość na benchmark(wcześniejsze przykłady) z driver cleanerem lub driver sweeperem.(Odinstaluj w normalnym a czyścisz w awaryjnym)

Podczas diagnostyki takie coś mi wyywaliło

Wynik testu modułu DirecDraw: Wystąpił błąd w kroku 17 (Ustaw tryb SetDisplayMode na 640x480x16): HRESULT =0x80004001 (Nie zaimpletowano)

Wynik testu modułu Direct3D 7 : Wystąpił błąd w kroku 39 Ustaw tryb SetDisplayMode na 640x480x16): HRESULT =0x80004001 (Nie zaimpletowano)

Wynik testu modułu Direct3D 8 : Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W) HRESULT =0x88760827 (Kod błędu)

Wynik testu modułu Direct3D 9 : Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W) HRESULT =0x8876086c

gradzik11 , to wynik z diagnostyki dxdiag.exe ?

tak

Ja bym spróbował.Instalacja Driver Sweeper > Deinstalacja sterownika > restart do trybu awaryjnego - obowiązkowo!!!

ale tylko sterowniki do karty graficznej tak?

Tak do karty graficznej.

W multi nadal wywala oba błedy czyli http://img577.imageshack.us/img577/9107/sdasd.png i direct3ddevice9::Present failed: driver internal error (-2005530585) a w singlu tylko http://img577.imageshack.us/img577/9107/sdasd.png :frowning:

A co jest jak klikniesz ignoruj ?

Odinstaluj MS Visual C++ 2008 ,i przeczyść rejestr CCleanerem > zainstaluj .Daj jeszcze raz diagnostykę dxdiag .

jak klikne ignoruj to nic sie niedziej.Niestety te same błędy wywala nic się nie zmieniło:/

Uruchom instalator DirectX z folderu \Redist\DirectX\ ,po tym wykonaj restart systemu i spróbuj uruchomić grę.

Diagnostyka wypadla pomyślnie zobacze co z grą

No odpal ,jakby co zmień rozdzielczość monitora na 1024 x 768 x 32bit x 60Hz

Niestety to samo sie dzieje ehhhhhh :confused:

Próbowałeś tego

To zdaję się jakiś być jakimś konkretnym bugiem ,ATI pewnie wypuści lada chwila hotfix (miej taką nadzieje)

Zmieniłem ale nic to nie dało.Mam nadzieje że to jakiś konkretny błąd.Jutro zainstaluje windowsa 7 przynjamniej formata zrobie i może zadziałać choć instalacja 7 nie jest mi na ręke ale trudno. Dzieki za chęć pomocy! :slight_smile:

Spoko.

No może na 7 nie będzie problemu …Na Vista i 7 ponoć stery 10.10 są dobre pod Black Ops.

Właśnie takie mam na xp może to jednak był błąd je instalując?Ale teraz już mi się nie chce bawić z tą grą.Jak nie zadziala to naprawde będe żałował pieniędzy wyrzuconych w błoto

Ja gierkę mam od 10go singiel nie działał u mnie od początku-jak zaczęła ładować się pierwsza misja to wyskakiwał błąd DireX . W mullti nie działało mi zombi ,mogłem grać tylko z przycinkami w trening z bootami .Na serwerach to się wieszało.Czasami nawet jak dłużej pograłem w trening to też wywalało błąd DireX .Na necie wyczytałem że pomaga DireX z 2008r. zainstalowałem -ale nic to nie dało :frowning: Bawiłem się też confingiem jaki znalazłem na necie - ale to tylko pogorszyło sytuację.

Dziś wyszedł jakiś patch który zainstalował się przez Steam , dodatkowo zainstalowałem stery od Nwidi 260.99 i DireXa z płyty z BBC2 i gra zaczęła działać :lol: w singlu przeszedłem 5misji , a w mullti do 12levelu.

Po zainstalowaniu windowsa 7 gra ładnie śmiga :smiley: