CoD MP Problem

Mam problem z call of duty na multi, od jakiegoś tygodnia po prubie połączenia sie do jakiegś serwa pisze ża zostałem zbanowany przez admina (pirwszy raz w zyciu łącze sie z takim serwem), jest pare gdzie moge sie polączyc. Pisze tak w czasie łączenia sie np. na nostradetp czy polish max power :confused:

ATG a może ktoś gra z Twojego komputera :stuck_out_tongue:

Masz internet ‘osiedlowy’?

neo 512 :confused:

może dostałeś sie na czarną liste i twój serial (czy co tam sluzy do identyfikacji) został zbanowany na wszystkich serwerach ktore z tej listy korzystają

Jeżeli tak jest to niech mi oddaja kase za coda bo niestety zato nie płaciłem :]

Bana dostaje sie za cheatowanie na serwerach… i z tego co wiem to nie jest oficjalna lista tylko robiona przez uzytkownikow więc kto ma Ci kase oddać :slight_smile:

ATG nie czitowales ?? Bo ja na PMP (Mój klan i serwer klanowy) bez problemu wchodze :wink:

Ps.A Wczesniej bez problemu wchodziles na neo czy Polish Max Power ??

Daj screena :wink: Powiem CL (Clan Leader) zeby Cię odbanowal jezeli o to by chodzilo :wink:

Wchodziłem normalnie na neo, nie czitowałem :frowning: Ostatnio miałem też problemy z serialem (może to przez to) ale już jest dobrze :slight_smile:

Ps. Screena tej widomości?

Tak :wink:

Pod jakim nickiem grasz ?? Bo mozemy zagrac;) i o której grasz :slight_smile: ??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc8 … 5eff0.html

A ty o której grasz? :stuck_out_tongue: