CoD:MW2. Zawieszanie się gry

Cześc. Włączyłem dzisiaj CoD’a po dłuższym czasie jak nie grałem. Steam się zaktualizował. Włączam multi i zawiecha. Druga próba i to samo. więc próbuję w singla. Samo uruchomienie już było problemem ponieważ gra uruchamiała się 5 razy jednocześnie, tzn. tak jakbym miał uruchomionych 5 odzielnych gier na jednym kompie w tym samym czasie choć nie wiem jak to możliwe. W końcu się udało i kolejny problem. Wczytywanie misji trwa ze trzy razy dłużej niż normalnie a po każdej misji jak wczytuję kolejną to zawiecha i reset kompa. W czsie gry FPS’y spadały do 10-15 gdzie normalnie zawsze miasłem ok.50. Z obrazem też dzieją się dziwne rzeczy, np. przeciwnicy nie mają głów, nie widać broni trzymanej w rękach tylko same dłonie, przeźroczyste ściany lub w ogóle niewidzialni przeciwnicy. Dżwięk też jakiś inny tak jakby z jakimś echem i trochę zniekształcony. Wszystkie inne gry chodzą normalnie. W tle nie ma uruchomionych żadnych programów tylko to co zawsze. Stery od grafiki najnowsze. Nie wiem co mam robić.

Słyszałem o takim błędzie. Jeśli chcesz włączyć grę i w nią grasz ( z tymi błędami ) wyłącza ona się sama?

Nie tyle co wyłącza się sama ale ciągle się zawiesza.

marc_in , nazwij proszę temat konkretnie i normalnie, bez zbędnych problemów i dziwnych skrótów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978