Cod4 - czy jest potrzebna płytka?

Witam

Tak się pozbywam gier ( oddam-konto-t335718.html ) i sobie pomyślałem, że sprzedam komuś klucz do COD4 za jakieś grosze, ale nie wiem, czy potrzebna jest do tego płytka - wysyłać mi się nie chce pudełka z płytą, może jest to na zasadzie “masz klucz i grasz”. Z góry dzięki za odpowiedź.

Edit: w single na pewno jest potrzebna, ale w MP chyba nie. Musiałoby być to na zasadzie “dobrego piractwa” - ktoś dostaje klucz, ściąga grę i wpisuje oryginalny klucz, szkoda, a może można inaczej?

Za darmo byś nie oddał? :stuck_out_tongue:

Do singla potrzebna jest płytka-a nawet wystarczy obraz gry,która zabezpieczona jest SafeDisciem -do multi płytka nie jest potżbna,ale musisz mieć oryginalny klucz,który czasami jest sprawdzany przez serwer.

O tym pisałem, ale nieprecyzyjnie zadałem pytanie - tak na około - jeżeli ktoś będzie miał mój klucz, ściągnie grę i będzie jako jedyny jechał na moim kluczu (lecz na piracie, bo nie ma płyty), czy to nadal będzie legalne? Jak na moje to tak, ale z punktu widzenia rozsądnego człowieka tylko.

Tzn będzie nielegalne, ale mam to gdzieś, zapłaciłem za grę, ale czy da radę bez płyty.

To będzie nielegalne-ale jeżeli będzie miał oryginalny klucz-to nikt tego nie wykryje że gra ściągana :stuck_out_tongue: Ja bym nie sprzedawał.