CoD4

Więc zakupiłem Call of Duty4 i zainstalowałem , wszystko szło pomyślnie , włączyłem i wyłączyłem pc i chce sobie pograć a tu nagle topost-57393-13856534051565_thumb.jpg

Jak zrobić bym mógł spokojnie grać ??

Napisz jaką masz konfiguracje komputera… szczególnie grafikę

A gdzie to się sprawdza można wiedzieć ?

PPM > Właściwości > Ustawienia > zaawansowane > karta - tym sposobem możesz sprawdzić kartę graficzna.

PPM na “Mój komputer” > Właściwości - podany jest jaki masz procek i ile masz ramu :slight_smile:

Masz za słabą kartę

Nie obsługuje żadnych pixel shader

^^ Komputer musi spełniać wymagania gry… To nie tak jak konsola, że pójdzie na niej każda gra :smiley: Za słaba grafika:P

ja mam kartę graficznąm nVidia GeForce4 MX 440 chyba mam sciągnonć aktualizację do niej ? i jak je zainstalować i z kąt je mieć

Możesz zapomniec o graniu na tej karcie.

LOL ;] hehe na tej karcie to możesz co najwyżej sobie pomażyć o grze w call of duty 4 ;] od bidy nada się może do call of duty 1 :stuck_out_tongue: ;]

Na przyszłość przed wydawaniem pieniędzy na gry patrz na ich wymagania ale ogólnie na żadne dobre gry z ostatnich 5 -6 lat nie masz nawet co patrzeć na takiej grafice ;]

Oglądałeś wymagania tej gry?

-.- lol :x

Astra_1994 , niestety sobie nie pograsz. Zamiast Call of Duty 4 mogłeś kupić słownik bo z ortografią to u ciebie jest bardzo kiepsko.