Codegen 300watt

A wieć tak mam taki zasilacz i chodzi nawet nawet… Podkręciłem swojego athlona 3500+ i raz mam stabilnie 2.6ghz a raz nie. Pasowało go wymienić na jakiegoś chifteca tylko jakiego? Mój codegen ma 5 lat i na jakiego chifteca go wymienić? Mam do dyspozycji 150zł… Prosze o pomoc. PS czy z tym chiftecem bede miał wieksze rozwinięcnie mojego OC? :evil:

:o Jesteś odważny… Na Codegenie podkręcać sprzęt…

Kup Fortrona 350W, albo Chefteca 400W.

Będą napewno stabilniejsze napięcia, a co za tym idzie stabilniej działający komp.

Forton THA-P lub MDN® 350W tylko na allegro

Lub przyszłościowo Cheftec 450W ok. 190 zł.

E tam odrazu odważny… Karte graficzną też oczywiście podkręciłem na maxa! !!

Najlepiej Kup Fortrona 350W , chyba to będzie najleszpe wyjście bez wątpienia :slight_smile:

Ale ja chce coś do podkrecania… Taki Chiftec to przyszłość :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To jest bombowe podkręcanie codgeny ładnie się palą.

Lepiej ustaw standardowe do czasu zmiany zasilacza.

Jeśli chodzi o ilość zabitych kompów przez codgeny to tak rządzi.

Na zasilaczu się nie oszczędza dokładasz 50 zł i masz spokój na dłużej.

A wieć taki chiftec 450watt bedzie brał mi tyle cały czas 450watt? Za prąd wiecej zapłace bo komp chodzi już od tygodnia… Nie wyłanczany. Czy mój Wywalony w kosmos codegen jest najlepszy gdyż przeżył sporo bo aż 5 lat. Na początku na PT 1.5ghz pozniej athlon 3000+ teraz 3500+ xD Sosuje mu ostro…

Nie nie będzie cały czas tyle brał.

Żebyś się nie ździwił jak pewnego dnia przez ten zasilacz który teraz masz pozbędziesz się całego kompa i swojego ukochanego zasilacza :mrgreen:

Nie, będzie pobierał tyle ile zużywa komputer(nie licząc strat w postaci ciepła)

Dobra popuściłem mu takty proca i grafy jeszcze tydzień i bedzie chiftec

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

A ja tak się podepne. Nie znam sie za bardzo na zasilaczach, ale co możecie powiedzieć o produktach TRUSTa?

To więc jakiego brać Cifteca? :stuck_out_tongue: Dajcie jakieś linki :!:

Ja też podkręcałem Athlon XP 1700+ i radka 9550 , żaden wyczyn :wink: nic się nie stało, ale też zmieniam zasilacz :stuck_out_tongue:

http://znak.pl/index.php?cid=894&scid=8 … S450AA101A

Ciężko coś powiedzieć wiem że robią ups-y, ale jak im wychodzą zasiłki to nie wiem nie widziałem żadnych testów.

Ej kwisnia masz Athlona na jądrze T-B? Ile z niego wycisnełeś? bo ja u brata tylk0 1.85ghz

Miałem teraz mam Sempron64 3000+ na 754, a tamtego miałem T-B i udało się do 1.53 ghz, jak więcej wźiałem to się komp nie włączał a i tak procek był gorący na tym 1,53 gzh;p

Jeśli kupie tą zasiłke i moje OC się poprawi będe zadowolony ;] :mrgreen:

Mam Codegena 300W i Athlona XP 1700+, i po podkręceniu o 100 MHz procka komp się resetował… Codegeny to najgorsze zasilacze na świecie! Ale go nie wymieniam, bo i tak w przyszłym roku nowy komp będzie z porządnym zasilaczem ;).