CoH - niemożliwe zalogowanie do konta, nie działają dodatki

(Hitm3n) #1

Witam serdecznie.

Po premierze Company of Heroes 2 mam jakiś dziwny problem z pierwszą częścią. Dzień przed premierą wszystko śmigało, jedyne, co mnie denerwowało to to, że musiałem wrzucać płytę do napędu w celu weryfikacji (logowanie nie udawało się), ale dało się przeżyć - gra działała. Dzień premiery - wszystko siadło, gra nie rusza, weryfikacja się nie powodzi - securom wywala się, że system nieobsługiwany (This application is not compatible with the installed operating system. Please upgrade to Windows 98SE, Windows 2000 or better.) przy jednym dodatku, drugiego w ogóle nie łykał (działało Opposing Fronts, Tales of Valor nie). Próbowałem przywracać system - nic nie dawało. Reinstalowałem grę - okej, jeden dodatek działa, drugi nie, ale znowu nie można się zalogować, nie można zainstalować aktualizacji (unrecognised version). Czy ma ktoś jakiś pomysł? Wszystkie płytki oryginalne, jestem pierwszym właścicielem (nie dawałem nikomu konta Relic), dwie płyty (podstawa + Opposing Fronts) z serii Extra Klasyka, Tales of Valor z CD-Action.

(lordjahu) #2

Jaki system ?

(Hitm3n) #3

Już nieważne, znalazłem rozwiązanie - należało aktywować klucze przez Steam (klucze prawidłowo wchodziły), wynikało to z wyłączenia serwerów Relic i przeniesienia danych na Steam. Już wszystko gra :wink: