ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Wyjazd mam 5.39 w sobotę z rana :slight_smile: Pociągi ze stolicy Podlasia do Wrocławia jadą tylko 6h :slight_smile:

1 polubienie

Szok! :slight_smile:

Ja będę we Wrocku o 7 rano :slight_smile:

Jak mnie przestaną zapraszać, to ktoś inny będzie pierwszy :grin:

Nie chcę się spóźnić :grin:

1 polubienie

To już o tej porze jest co robić na mieście :slight_smile:

Pod warunkiem, że nie będzie padać…

Hej,

Oby ten warunek się spełnił, bo jak na razie, to kiepsko pogoda się zapowiada, niestety… Ja zaś wyruszam jutro chwilę po 8-mej z Piekar. Powodzenia wszystkim i do zobaczenia we Wrocławiu.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja wlasnie wyjechalem z Torunia :slight_smile: ktos okolo 13:30 bedzie na stacji Wroclaw Glowny?

Już siedzę w IC Chełmoński relacji Przemyśl - Szczecin.
Może ktoś po drodze będzie się dosiadał?

Też już, od godziny, jadę. :bullettrain_side: A jeszcze 5 godzin tej przyjemności przede mną. :wink:

Hej,

A ja jeszcze siedzę w domu i popijam kawkę. No ale za niedługi trzeba zbierać się na autobus. I tak się zastanawiam, czy nie za ciężką torbę sobie spakowałem. Ale z drugiej strony sama walizka z zestawem do pokera koło 7 kg waży. Mam nadzieję, że uda nam się zagrać, bo jak targam to niepotrzebnie to… :stuck_out_tongue:

Przyjemnej podróży wszystkim. No i bezpiecznej!

Pozdrawiam,
Dimatheus

No właśnie patrząc w agendę zastanawiam się kiedy damy radę :stuck_out_tongue: Pamiętaj że sam się zdeklarowałeś :stuck_out_tongue:

Ino Wrocław. :slight_smile: Inowrocław. :neutral_face:
:grinning:

Ja się wacham czy teraz czy później nie wyjechać … nie będę przecież sam w holu siedział …

W Opolu przestało lać, za godzinkę będę we Wrocku :slight_smile:

Siedź w domu ja tam jeszcze kawkę popijam i zastanawiam się czy już jechać czy jeszcze poczekać z pół godzinki

Szkoda że przez Trzebnicę nie jedziesz :slight_smile:

Ja już wstałem i kawę wypiłem :slight_smile:

Ja będę ok 13:33 na Głównym.

BTW ktoś też jedzie Pendolino może? :slight_smile: