ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Też mam te samo odczucie co kolega @Pangrys. Zwykle CZ odbywał się w ustronniejszych miejscach, a tak dostaliśmy coś na kształt małego motłochu w mieście. Zwykle w takich wypadkach unikaliśmy miast … Inna sprawa to brak miejsca typowo pod pogawędkę - zero kominków :slight_smile: lub wygodnych puf, w barze można siedzieć, ale pogawędzić się nie da bo gwar straszny.
Poza tym hotelowa klima zryła mi mózg, nie wspominając o niemożności otworzenia okna. Sala do dyskusji była ok - i ta obrotowa klamka - ale jak zresztą zauważyliście był problem z przewiewem - nie ukrywam że po pół godzinie zacząłem się męczyć.

No to i ja dołączam się do podziękowań za zlot. Było świetnie jak zwykle, choć muszę się zgodzić z moimi przedmówcami, że tym razem brakło tego czegoś, tej otoczki, która zawsze była w zamkniętych obiektach. Z drugiej jednak strony cytując HotZlotowego klasyka - “Jak dla mnie redakcja mogłaby rozdawać jeno koszulki, organizować HotZloty w stodole a i tak chętnie stawię się na każdym kolejnym spotkaniu.Dla mnie ważni są ludzie i wiedza, reszta to furda.”

1 polubienie

Hej,

Ja też serdecznie dziękuję za kolejny udany Zlot. Dzięki za długie i niekoniecznie łatwe rozmowy (na szczęście nikt nie zakończył dyskusji z guzami na głowie), za rozrywkę i zapomnienie o codziennych zmaganiach, na przykład tych w pracy. Za odwiedziny w Operze i Redakcji. Szczególnie jeszcze chciałem podziękować użytkownikowi @Radek68 za długie, merytoryczne dyskusje, @KyRol za towarzystwo w pokoju i @Szuri21 za podwózkę do domu.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Było super! Dopisało świetne towarzystwo i wyborne piwo, które zasmakowało nawet abstynentowi. Miło, że dla odmiany spotkanie odbyło się w mieście, a nie gdzieś na krańcach kraju. Bardzo dziękuję za zaproszenie i liczę na następne. :>

W domu dostałem opr za brak pamiątkowego dyplomu;) Padły oskarżenia w moją stronę, że na Cold Zlocie nie byłem, starałem się swoje argumenty wybronić naklejkami, no ale je łatwo spreparować - to nie to samo, co podpisy Redakcji na dyplomie;) Co do formuły - fajnie, że było nieco inaczej tym razem, acz dość sporo czasu uciekało na przebieranie się, odświeżanie i przemieszczanie się tu i tam. Mi było ciut za gorąco i brakowało jednak okien, urządzenie klimatyzacyjne raczej udawało, że działało. Poza tym same plusy, strawa - pierwsza klasa, napoje pierwsza klasa, wszelkie atrakcje programu - pierwsza klasa. Podziękowania dla Redakcji za info, że Zlot się jednak kiedyś kończy;) Podziękowania dla @Shaki81 oraz @Szuri21 za podwózkę. Na dworcu głównym byłem 10 minut przed odjazdem pośpiesznego, przedostatniego pociągu;) Zdążyłem kupić bilet i zjechać płynnie bez przestoju i zbędnych noclegów po drodze, także jeszcze raz dzięki wielkie;)

Fakt, brak dyplomu też zastanowił moją małżonkę. Posuneła się nawet do kalumni pod mym adresem, że go pewnie zgubiłem lub co gorsza przepiłem :wink:

1 polubienie

Kalumni jak kalumni, ale za 3 piwa i golonkę mi go oferowałeś, ale godnie odmówiłem :stuck_out_tongue:

Hej,

No tak - ja zaś nie miałem żadnych skrupułów - wisi teraz na ścianie razem z moimi dyplomami. Choć przyznam, że ledwo się zmieścił. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

No wybrane miejsca: Chopper, Targowa - Craft Beer and Food i Bierhalle mega super :wink:

1 polubienie

Byłbym zupełnie zapomniał - dziękuję za super powitanie mojej skromnej osoby w hotelu :slight_smile: Tak możecie mnie witać zawsze :stuck_out_tongue:

Hej,

Nie ma sprawy - oczywiście pod warunkiem, że będę szybciej, niż Ty. I że w ogóle będę. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ten teges @tomekb będzie jakiś FTP na foty ze zlotu ?

1 polubienie

@lordjahu przejrzyj temat z galerią dla blogerów!

Ustawiłem możliwość podsyłania fotek dla konta blogerów. Wrzucajcie do katalogu ColdZlot 2017, tylko załóżcie katalogi z nazwami nicków.

Ok, moje fotki się uploadują - za ok 20 min będą wszystkie :slight_smile:

Gdzie znajdę zdjęcia z ColdZlotu? Bo właśnie wziąłem się za uzupełnianie albumu i zorientowałem się, że mam na dysku tylko swoje zdjęcia… :slight_smile:

Hej,

Generalnie w jakimś temacie dla sympatyków pojawiły się linki do galerii dla blogerów. Niestety po raz kolejny ona nie działa. A z drugiej strony wrzucone są na niej tylko zdjęcia od użytkownika LordJahu. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

@Dimatheus pytanie tylko czy ta galeria zostanie publicznie ogłoszona dla wszystkich…

Hej,

@darek719 - Nie, stąd napisałem, że pojawiły się, ale nie podałem linka do nich. :stuck_out_tongue: Zresztą podanie dla wszystkich byłoby strzałem w kolano - różne rzeczy się dzieją, gdy dostęp do danych mają wszyscy.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Trochę słabo że link pojawił się tylko w forum dla “Sympatyków…” :frowning: