ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Ciekawy czy i w tym roku spotkamy się na ColdZlocie. W ubiegłym roku już znaliśmy termin a teraz cisza …

Hej,

 

Ja myślę, że tak. Ale Redakcja szuka dobrego miejsca, w którym, będzie się dało okopać i odeprzeć atak co niektórych użytkowników. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

A co, lochy zasypali w Bursztynowym Pałacu ??

 

Będzie, pewnie zaraz po migracji forum i nowych blogach :stuck_out_tongue: Już niebawem :wink:

 

Zasieki budują z zebranych na plażach Bałtyku mieczników. 

Prowadzą intensywne rozmowy z pawiami :smiley:

W dobie “zaciskania pasa”… ColdZlot  “Slack jasny trafił”…a Pangrys do tego chciałby po bizantyjsku “dwa razy” zaliczyć… 01icon_lol2.gif

No czy będzie Zimowy Zlot, czy go nie będzie to na pewno nie będziecie musieli martwić się o karkówki :wink:

Wojtechu, teleportują Ci jedną :wink:

Po tych karkówkach może niedługo będzie wyglądał jak Woj-Tech :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Teraz będę miał ziemniaczaną dietę :wink:

Frytki belgijskie? :wink:

Jacha :wink:

Mamy wewnętrzne postanowienie, żeby nie zbłaźnić się organizacją ColdZlotu bez nowych blogów i nowego forum :slight_smile: Pracujemy nad tym :wink:

Hej,

 

Oj, to żeby się nie okazało, że termin Cold Zlotu zbiegnie się z terminem Hot Zlotu. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

podwójna impreza, na podwójnym gazie :smiley:   

jako póki co tylko czytelnik bloga trzymam kciuki za pomyślne wdrożenie nowej wersji systemu Blogów :slight_smile:

1 polubienie

 

A wystarczy na rozpoczęciu ColdZlotu poprosić by wleciał Mieszko i krzyknął : “zdążyłem. Jest już nowe” :slight_smile:

Oj przydały by mi się takie dni wyautowania jak zawsze na CZ :wink:

No jak zrobicie CZ w Marcu to bym się zjawił z miłą chęcią :smiley:

To jednak trzeba zrobić wszystko, żeby był w lutym :stuck_out_tongue: