ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Na razie mam na niedzielę na ten 23:25, ale chyba wykupię jeszcze jedną opcję, wcześniejszą awaryjnie

1 polubienie

Dzień dobry!

Jadę! Nie wiem jak, ale jadę!

Do zobaczenia :smiley:

Drogiej Redakcji bardzo dziękuję!!!

3 polubienia

Bo ja niestety zrezygnowałem więc być może dlatego się załapałeś :wink:

A pisałeś do nas, że rezygnujesz? :wink:

Już znaleźliśmy Twojego maila :wink:

Dziękuję za niespodziewane zaproszenie :slight_smile:

Wczoraj w gronie rodzinnym rozmawiałem o tym, że wyjechałbym sobie na jakiś urlop a tu bach, dzisiaj zaproszenie! W dodatku idealnie pasujący pociąg zarówno na dojazd jak i powrót. Piękny zbieg okoliczności :slight_smile: Do zobaczenia!

Szkoda, miałem nadzieję że będzie okazja żeby się spotkać i pogadać o zleceniu :smiley:

W końcu i ja dostałem zaproszenie, za co dziękuję Redakcji :slight_smile: Oczywiście skorzystam.

Ja też niespodziewałem się zaproszenia, ale z chęcią skorzystam. Pyrdnę się pociągiem, bo dawno nie miałem tej frajdy przesiadywania w przedziale z osobami z którymi nie chciałbym dzielić wspólnej przestrzeni :smiley:

1 polubienie

a trzeba pisać? No to ja też rezygnuje

Człowieku pisz i to szybko :slight_smile: zamówię mniej karkówki haha

1 polubienie

Brzydko mówiąc przeleciałem wątek :wink: i nadgoniłem straty. Pytanko - ktoś zainteresowany partyjką w Jungle Speed albo Dobble na zlocie?

@andrewi głupio pytasz … trenuję od hotzlotu :slight_smile:

To ja po staremu, poker? :slight_smile:

2 polubienia

Hej,

Fajnie, że będziesz. W sumie od wesela @wiosenka83 się nie widzieliśmy, więc miło będzie napić się wspólnie złocistego. :slight_smile:

@msnet - Super wiadomość. :slight_smile:

@ziggurad - No właśnie się zastanawiam, czy wziąć moją nowiutką walizeczkę z żetonami.

Pozdrawiam,
Dimatheus

To ja tradycyjnie się przyłączę :slight_smile:

No to jak chcesz się pochwalić to weź :wink: Karty jakieś masz? :slight_smile:

Gracie Holdema czy tego standardowego z westernowskich pejzaży?

Teksas Holdem :wink:

1 polubienie

Hej,

No tak, w walizce oprócz żetonów były też karty. Myślę, że spokojnie się nadadzą. :slight_smile: Ale jeszcze raz dokładnie sprawdzę, bo jak nie, mam też plastikowe dwie talie kupione wieki temu. :slight_smile: Oki, walizkę wrzucę do bagażu podróżnego - mam nadzieję, że zmieszczę się z tym do Polskiego Busa.

PS. Dobra, wiem, że plastikowe są zużyte, ale te z zestawu wyglądają całkiem dobrze. A jak nie, zawsze zostają karty z Fibaro z jednego z Hot Zlotów. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie