ColdZlot 2017 - wątek ogólny

No to będzie można zrobić rozgrywki na dwa stoły :smiley:

Hej,

Czyli jesteśmy umówieni na partię pokera. :smiley: Super!

Pozdrawiam,
Dimatheus

Brać aparat - robić fotorelację - czy nie wypada na CZ ?

1 polubienie

Jak nie wypada jak wypada :stuck_out_tongue:

Hej,

Pewno, że bierz. Fotografów nigdy za mało. :slight_smile: A przynajmniej będzie co później oglądać.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Bierz :wink:

:smiley:

Przecieram oczy ze zdumienia. Do zlotu tydzień a tu taka cisza ? Co wy piwo robicie czy co ?

2 polubienia

Raczej trenują picie przed zlotem :wink:

nawet tu inwigilują… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Pytanie czysto techniczne - jak daleko znajduje się siedziba redakcji od dworca pkp? :slight_smile:

1 polubienie

jeśli chciałbym zaparkować pod siedzibą Redakcji, to muszę mieć jakieś specjalne kwity, czy coś? :wink: Jak to zrobić, żeby było dobrze? Są jeszcze jakieś miejsca parkingowe?

Nie ma problemu, przy Al. Kasprowicza jest sporo miejsc do parkowania.

Hej,

Niektórzy po prostu muszą nadrobić z robotą, by wziąć udział w Cold Zlocie. :slight_smile:

@andrewi - Zastanawiasz się, czy zdążysz na pociąg/bus po zwiedzaniu redakcji. Miałem ten sam problem - więc kupiłem bilet na dwa busy powrotne. Tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam,
Dimatheus

A to jakiś zlot jest? Oo dziwne, w lecie słyszałem głosy, że DP się skończyło… A tu proszę… Do soboty.

1 polubienie

Hej,

Swoją drogą, tak z czystej ciekawości, jak jedziesz na CZ?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zmuszony jestem autem.

To nie DP się skończyło a jedyne ktoś z Redakcji się szybciej skończył na wieczornej imprezie :slight_smile: Rano wrócił do żywych …

Ahh, ta stugębna plotka, wszystko przekręcą :stuck_out_tongue:

@fiesta - Dzięki :slight_smile: nikt się nie obrazi jak się urwę z redakcji około 14:00? :slight_smile: około 15:30 mam pociąg :slight_smile: