ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Ciekawe ile będzie pomarańczowych kurtek we Wrocławiu ? :smiley:

Niestety do Trzebnicy mam dalej niż do Wrocka:)

1 polubienie

Już widzę rachunki z hotelu przy wyjeździe :wink:

Z tego pośpiechu prawie zapomniałem o aparacie. Dobrze że mi się autobus spóźnił. Już we Wrocławiu - z buta pod hotel.

A ja dopiero staruje - do zobaczenia za godzinke.

To widzimy sie na dworcu i razem smigniemy do hotelu?

Wielkie dzięki dla redakcji za zaproszenie na coldzlot w całkiem interesującej, nowej formie.
Niestety musiałem opuścić program rozszerzony z pewnego powodu prywatnego ale mam nadzieję że uda się zobaczyć już za pół roku.

No i czekam na szybkie uruchomienie serwera by podzielić się zdjęciami z zaproszonymi. Bawcie się grzesznie.

Ps: Kristov - na fanki pół biedy … ale uważaj na fanów :wink:

1 polubienie

Jak to mówią, ColdZlot, ColdZlot i po ColdZlocie :slight_smile: Ja już we własnym łóżeczku.

Dziękuję jeszcze raz Redakcji za zaproszenie, było jak zawsze super, a nowa formuła była… nowa :slight_smile:

Do zobaczenia :slight_smile:

Było super, taka forma ColdZlotu chyba się sprawdziła więc od razu rzucam propozycję kolejnej lokalizacji - USTKA :slight_smile:

1 polubienie

Pora na powrót do rzeczywistości: ja już w pracy. Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie.

1 polubienie

Dzięki za spotkanie! Ciesze się, że mogłem uczestniczyć w tym zacnym wydarzeniu.

Również wielkie podziękowania dla Redakcji i przeprosiny, że nie ze wszystkimi zdążyłem się pożegnać, ciężko się złapać jeżeli nie ma dziedzińca albo jakiegoś centralnego punktu spotkań w miejscu noclegu :slight_smile: Zabawa jak zawsze przednia, nie miejsce, ale ludzie tworzą atmosferę i to chyba najważniejsze. Dzięki chłopaki za wspólne towarzystwo, dzięki dla @b.munro za myślę owocne rozmowy o newsach na DP. Dzięki dla @Kristov_pl - w końcu wyjść do klubu z gwiazdą YouTube’a to nie lada zaszczyt :wink: dzięki @ziggurad za świetną zabawę. Dzięki wszystkim bez których ColdZlot nie byłby ColdZlotem, a DP nie byłoby DP - do zobaczenia mam nadzieję, że szybciej niż później :slight_smile:

1 polubienie

Również dziękuję za spotkanie :slight_smile: Jak zawsze było super :smiley:

I ja także dziękuję za świetny zlot, który dał mi sporo do myślenia. Jak zawsze świetna atmosfera, świetni ludzie i niepowtarzalny klimat sprawiły, że mogłem się odciąć od spraw życia codziennego - pracy itd. Jesteście niesamowici :slight_smile:

Również dziękuję za Zlot, za miłą atmosferę, ciekawe atrakcje i dyskusje.
:slight_smile:

Dziękuję bardzo Redakcji za zaproszenie, było niesamowicie.

Dzięki za dyskusje przy piwie o WSZYSTKIM :smiley:

Nie będę wymiał każdego z imienia (nicka) po prostu wszyscy jesteście super. Wyjątek zrobię dla @Kristov_pl bo być towarzyszem tak znanego youtubera który jest rozpoznawany na mieście to trochę poczuć się jak gwiazda na plotku :slight_smile:

1 polubienie

Również dziękujemy wszystkim za przyjazd, dyskusje, towarzystwo i entuzjazm. Jak zwykle fajnie było Was zobaczyć :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę i rozmowy, które stanowią clou naszych spotkań. Dziękuję Redakcji za szczere rozmowy i otwartość, która wiele nam wyjaśniła.

Jednakowoż muszę przyznać że w tym roku formuła CZ nie bardzo mi podeszła. Brakowało mi takiego miejsca by wspólnie rozmawiać przez cały zlot a nie jak teraz. Trochę w knajpie, trochę czekając na przejście do kolejnej atrakcji lub tylko po drodze itp.

Paradoksalnie nawet podczas rejsu nie bardzo mieliśmy czas radować się widokami za oknem bowiem zatopiliśmy się w dyskusji z Eimi :slight_smile:

Niemniej, jak dla mnie możecie organizować takie spotkania nawet w opuszczonej stodole a ja zawsze chętnię przyjadę by znów z wieloma z Was dyskutować do bladego świtu.

4 polubienia

Podzielam to odczucie. Być może to efekt tego, że część redakcji nie nocowała w hotelu, być może to efekt obiektu (hotel + osobne lokalizacje na atrakcje, zamiast wszystko w jednym), ale coś w tym jest.

A jak układ sali do prezentacji/dyskusji? Wydaje się, że taka formuła jest dużo lepsza, mi bardziej się podobało. Szkoda tylko, że to można zrobić wyłącznie przy ograniczonej liczbie osób, np. przy 100+ na HZ byłoby już ciężko…