ColdZlot 2017

(Acorus) #41

Jedną już mam.Pucz wsegda budjet sołnce(fonetycznie).

To jeszcze “Dla sympatycznej panny Krysi z turnusu trzeciego od przystojnego pana Waldka — Puczo Puczo” :slight_smile:

(Dimatheus) #43

Hej,

To ja dorzucę coś z repertuaru legendarnej Abby: “Pucz, Puczo, Nany. Must be funny, in a puczing world” :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Madafaker) #44

No i chwała…ale nie trzeba o tym przy byle okazji “przypominać”, wszyscy już się z tą szczęsną nowiną oswoili i przyswoili…chyba tylko za wyjątkiem Twojego “ego”… k045.gif

Żadna “wiadomość”…bo niby co i gdzie takiego “wywróciłeś”…chyba “się”,  przy tym boleśnie uderzając w główkę… k045.gif

Okay…styknie o “niczym” w kolejnym temacie, bo tu się “poważny” repertuar muzyczny kreuje… r010.gif

(djfoxer) #45

Na kogo fakturę wystawiamy? :stuck_out_tongue:

(Dimatheus) #46

Hej,

@Madafaker - widać emerytura i wolny czas Ci nie służy, skoro tylko potrafisz pojawić się w wątku, by zabłysnąć niepotrzebną złośliwością. Ale widać zgryźliwi tetrycy już tak mają. A swoją drogą jakbyś przeczytał moją wypowiedź do końca i przypomniał sobie, do kogo kierowany jest Cold Zlot, zrozumiałbyś, co miałem na myśli. Ale widać nie masz ochoty wykazać choć krzty wysiłku. Twoja sprawa.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Madafaker) #47

Nie tak do końca…łopatologicznie…to tylko prostowanie za Tobą rzeczywistości, którą prawie w każdym temacie egocentrycznie “zaklinasz” na własny doraźny użytek…i tyle albo aż tyle…

A teraz litości…nie “każ” w kolejnym wątku zawracać sobie dalej klawiatury Twoją personą…naprawdę wszyscy wiedzą…“już nie jestem moderatorem”…kto miał nad tym zapłakać, zapłakał… k045.gif

Bo tu się kroi gruba impreza…z wieloma niewiadomymi… r010.gif

(Dimatheus) #48

Hej,

Mam na to sposób. Nie czytaj - problem zniknie. A jeśli nie, polecam:

a6b3ac0a4fa1b13dca32db67b8a7.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Madafaker) #49

Ale mnie nic nie “boli”, zwłaszcza ta część ciała,  bo i z jakiego powodu, w przeciwieństwie do czyjegoś “ego”…

Ktoś przestał kimś być na własne życzenie, i to ma być dla mnie jakiś “bolesny zgryz”…no bez jaj… k045.gif

Ale nie mogę jakoś przejść obojętnie obok egocentrycznego szafowania w nieskończoność tym bzdetnym zagadnieniem własnej rezygnacji, robieniem z siebie “męczennika” za sprawę, prawie w każdym wątku narzucasz cień własnej osoby na tej płaszczyźnie ,aby tylko przypomnieć w świadomości przeglądających to rzekome “nieszczęście” które Cię tutaj dotknęło… k045.gif

Nie, wręcz przeciwnie…będę czytał i szydził równie nieskończenie jak długo Twój egocentryzm byłego moderatora będzie się wylewał z jakiegoś wątku…zwłaszcza z definicji tak wesołego jak ten… r010.gif

Jeszcze chyba nikt w historii DP tak wszędzie nie przeżywał własnej rezygnacji… k045.gif

(fiesta) #50

taki jeden niewyrośnięty z Żoliborza już to robi ty naprawdę nie musisz :stuck_out_tongue:

(Dimatheus) #51

Hej,

Zatem będę o tym okresowo wspominał, co byś mógł poćwiczyć swoje szare komórki w szyderce. Zatroszczę się o Twoje zdrowie umysłowe. :stuck_out_tongue:

Bym się kłócił, ale przecież Pan Wszechwiedzący wie lepiej, jakie intencje przyświecały mi, gdy pisałem posta o zaproszeniu. Czasami poczytałbyś i chwilę poświęcił na zrozumienie zapisanych słów. Przecież na brak czasu narzekać nie powinieneś…

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Madafaker) #52

Dobrze już dobrze…Ja też Cię lubię… a120.gif

Wystarczy tych “sentymentów” i nużącego zaśmiecania tematu…lepiej już wróćmy np. do “zgadywanki” miejsca CZ… r010.gif

(Dimatheus) #53

Hej,

Jestem za zakopaniem topora wojennego. :stuck_out_tongue:

Przecież wszystko niemal jasne - południe Polski. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Madafaker) #54

Oby nie Wadowice …jakoś “nie przystoi”… a040.gif

(Dimatheus) #55

Hej,

Może więc Bieszczady? Tam zawsze jest masa śniegu, więc nie będzie problemu z tym, by było Cold. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Shaki81) #56

I w końcu @msnet miałby blisko :slight_smile:

(fiesta) #57

Nie tylko :wink:

Ale on bliżej :slight_smile:

(Maniek_88) #58

Sosnowiec? :stuck_out_tongue:

(Acorus) #59

Piekary Śląskie.Mamy ładne hotele.

(Radek68) #60

To Sopot. Na pewno… To w końcu na południe nie tylko od Władysławowa, ale nawet od Gdyni. ;p

:smiley: