ColdZlot 2017 - wątek ogólny

A jakie klimatyczne zdjęcie wieczorową porą Rynku … no i gdzie tutaj to zapowiadane “południe”… okazuje się jednak że “dziki zachód”…

Poprawie w formularzu. Poniedziałek to 20 marca :slight_smile:

@Lisek ?

Poprawione

Hm… 15 minut piechotą na zlot i powstaje pytanie - kupić przedłużenie? :stuck_out_tongue:

Bierz @kubut bo nas do baru i redakcji nie wpuszczą - też wziąłem. Nie mam zamiaru tracić czas na powrót do domu :wink:

Fakt, za zwiedzanie redakcji z przewodnikiem - warto :smiley:

Jesli jestes z Wroclawia i nie potrzebujesz noclegu to jest tam odpowiednia opcja, jak najbardziej zapraszamy wtedy do uczestnictwa w calym programie bez konieczności dokonania opłaty za dodatkowy nocleg. Pytanie co gdybys mimo tego ze jestes z Wroclawia chcial jednak skorzystać z noclegu i co zrobic z dodatkowa noca, wtedy musisz sie zastanowić :wink:

Faktycznie takiego przypadku nie wzięliśmy pod uwage…

Tak czy siak jesli jestes z Wroclawia i nie potrzebujesz noclegu ot domyślnie uważamy ze bierzesz tez udział w programie rozszerzonym, nie trzeba opłacać extra noclegu w hotelu zeby odwiedzic redakcje :wink:

Czyli rozumiem, można brać udział w części po wymeldowaniu i zwinąć się w okolicach godziny np. 21-22? :slight_smile:

Jasne

Ja raczej nie zostanę do poniedziałku, także jak by ktoś po wymeldowaniu przygarnął moją walizkę do pokoju było by sweet :wink:

Z tym nie bedzie zadnego problemu, zorganizujemy miejsce

1 polubienie

PolskiBus zarezerwowany (60zł za dobę parkingu jednak mnie przekonało do busa), pobyt potwierdzony. Mam nadzieję, że moja połówka nie zacznie rodzić 1,5 miesiąca za wcześnie i nic nie zmieni moich planów :slight_smile:

WOW z tym parkingiem :smiley: Jakby co to będę musiał coś improwizować.

Może DP Ci użyczy parkingu taniej (z 30zł za dobę :wink: ) albo osoby, które powyżej pisały, że mieszkają w Wrocku. Mi się bardziej opłaca jechać komunikacją publiczną, w niedziele będzie można jeszcze wypić coś, bo powrotny dopiero 23:25.

Udział już potwierdziłem, czas zadbać o transport jeszcze… żeby Pendolino taniej wychodziło od własnego auta to jakiś absurd :smiley:

U mnie sprawa nie jest do końca jasna, jesteśmy w trakcie bardzo dużego projektu i terminy gonią. Wszystko się wyjaśni w poniedziałek, najpóźniej wtorek.

U mnie najtaniej PolskiBus - 30zł w 2 strony

Ja zaczynam myśleć nad opcją zaparkowania u Shaka. Wszystko wyjdzie w praniu, na fejsie się już wstępnie do niego wprosiłem :smiley:

1 polubienie