ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Parkowaniem bym się tak nie przejmowała. Mamy miejsce pod redakcją, ja mogę na podwórko przyjąć 2 auta (2,5 km od redakcji), a Wrocław nie jest taki duży, żeby się bać autobusu.

Z innej beczki pytanie: czy ktoś się wybiera w piątek na Triptycon i reflektuje na biforek? @Semtex wie, że na niego patrzę, ale może ktoś jeszcze?

1 polubienie

Brrr, autobus, tam są ludzie… :stuck_out_tongue:

Parking hotelowy jest drogi (taki urok 4-gwiazdkowych hoteli w centrum), ale w okolicy jest pewna szansa na znalezienie tańszego. Podeślę później kilka alternatywnych opcji.

Kusisz :slight_smile:

Do mnie nie dotarło jeszcze zaproszenie, kiedy mam zacząć panikować?

1 polubienie

@DjLeo Jak dojdzie do mnie, wtedy już możesz :smiley:

okey :wink:

Mam to samo, muszę czekać do poniedziałku. Do tego marzec w pracy będzie bardzo pracowity i choć wszystko powinno być ok, to 100% pewności nie mam.

Dobrze, że CZ nie koliduje z https://www.facebook.com/silesiabeer/ :wink:

1 polubienie

Jeżeli ktoś nie obawia się zostawić auta na ulicy to jest alternatywa dla płatnych parkingów.

Zobaczcie mapę (link). CZ - to hotel “Mercure”, tym samym kolorem zaznaczyłem, wzdłuż alei Słowackiego oraz ulicy Krasińskiego - płatne miejsca parkingowe. Jednak -> one są płatne od poniedziałku do piątku, od 8 do 18. W soboty i niedzielę nie trzeba płacić (dziś to jeszcze sprawdzę, przejdę się tam i zobaczę co konkretnie napisano na tabliczkach).

Mocno namieszam, jak zdecyduję się na nocleg w hotelu tylko z soboty na niedzielę, a na przedłużenie przyjdę już nieoficjalnie, nie wykupując dodatkowej nocy? :wink:

jest jak mówisz, tak samo na ul. Podwale o ile pamiętam.

Hej,

Dzięki wielkie za zaproszenie. :slight_smile: Mam tylko nadzieję, że Małgośka nie będzie chciała przyjść na świat miesiąc przed czasem. Co do dojazdu, to wciąż zastanawiam się nad busem, pociągiem albo samochodem.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Jak ktoś chętny do auta na trasie Kraków - Wrocław to zapraszam na prv: macminik@me.com. Wracam niestety w niedzielę wieczorem.

Wstępnie byłbym zainteresowany, tylko kwestia jak późno powrót, bo muszę szukać połączenia z Krakowa w kierunku Rzeszowa i urządza mnie opcja PKP albo busa który nie jedzie autostradą, bo niestety nie zjeżdżają do mojej miejscowości.

Hmm… w sumie mogę się dopasować. A o której masz te autobusy albo ciuchcie ?

Jak coś to mogę kogoś przenocować w Trzebnicy - 27 km od Wrocka - mamy świetne połączenie szynobusów a w mieście jest gdzie zaparkować.

1 polubienie

Fajnie, że 17-stego zaczynamy :slight_smile: Do zobaczenia w piątek wieczorem, pewnie dojdę około 18-stej.

Okazuje się, że tuż za hotelem przy ul. Słowackiego są miejsca parkingowe (w sporej ilości), które w weekend są bezpłatne:

W piątek?