ColdZlot 2017 - wątek ogólny

Mówisz po sobie?
Widocznie coś w tym jest i masz rację :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Świntuszek :slight_smile:

2 polubienia

Hej,

No wielka szkoda, ale rozumiem. Sam w pracy też będę musiał przysiąść nieco dłużej, by wyrobić się z robotą, jeśli chcę pojechać na Cold Zlot. Mam nadzieję, że faktycznie zobaczymy się na Hot Zlocie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Rozród kotów?:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie lubię kotów…

Ja pracuję przy systemach Anty-Graffiti. Po zimie ludzie chcą jak najszybciej usunąć to co im namazali przez zimę, lub zabezpieczyć ściany przed ewentualnym pomazaniem. Jak tylko temperatura podnosi się powyżej 8°C to zaczyna się wariactwo. Wszystkie Soboty są zajęte a o tym aby przedłużyć na Poniedziałek to można sobie pomarzyć. Tak w skrócie jak wygląda moja “obawa” przed dyskusjami. Już pomijam fakt, że mieszkam w Hanowerze.

A poza sezonem co robicie - biegacie z tymi sprayami jak ten syn szklarza, co okna wybijał? :wink:

1 polubienie

U nas tak na dobrą sprawę nigdy nie jest “poza sezonem”, obecnie mamy inny wielki projekt otwarty, tysiące m2 wewnątrz, później 19 tyś m2 zabezpieczenia na zewnątrz, produkcja płyt fasadowych i takie tam pierdoły. Długa historia generalnie. Odpowiadając na Twoje pytanie, nie, nie robimy sobie sami roboty, debili, którzy nam ją zapewniają jest wystarczająco dużo, niestety…

1 polubienie

Takie rzeczy też macie? :stuck_out_tongue_winking_eye: https://www.youtube.com/watch?v=J5iCb6RtreM

Hej @Semtex widziałem rozwiązania waszej firmy na filmie : https://www.youtube.com/watch?v=oDrYkwG6Tuo

Domyślam się, żartuję. Ogólnie ciekawy temat - szczególnie ze względu na to jak różne technologie trzeba zastosować w zależności o materiału z jakiego usuwana jest farba.

Jeszcze słowem offtopu, lepiej zabezpieczać, ale usunięcie, nawet z zabezpieczonej ściany, wiąże się dosyć sporą ilością pracy. Zabezpieczenie pozwala uniknąć zabrudzenia powierzchni właściwej, to też sprawa na mały elaborat :smiley:

Na szczęście (wracając do tematu) już wiem, że ów weekend będę miał wolny. :slight_smile:
Tak przy okazji: pieszo na Zlot się nie wybiorę, bo z Gdańska to troszkę daleko, samochód nie ma zbytnio sensu, więc wybrałem kolej. Ale… PKP zadania nie ułatwia:

na stronie intercity kupisz bilet na termin zlotu; tylko t strona co pokazaleś screen generuje dziwne problemy.

To nie są dziwne problemy, tylko poprawne komunikaty, gdyż od 12 marca jest nowy rozkład. Bilet może i kupisz ale pora odjazdu może być inna, albo w najgorszym przypadku kurs zostać całkiem odwołany.

1 polubienie

Dzwoniłem i na infolinii dowiedziałem się, że jeśli można kupić bilet to oznacza, iż zmiana będzie jedynie kilku minutowa.

1 polubienie

Hej,

A no to dobra wiadomość, bo też zastanawiam się nad dojazdem pociągiem z Katowic, ale komunikat trochę mieszał mi szyki. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

PolskiBus ma fajne połączenie… i taniej :slight_smile:

Hej,

No właśnie patrzę i widzę, że z Katowic do Wrocka mogę dojechać za 13 PLN. Szok!

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja właśnie mam wyjazd z Katowic o 9.20 za 13zł :slight_smile:

Hej,

Chyba też na tego wykupię bilet. A którym wracasz z Wrocławia?

Pozdrawiam,
Dimatheus