ColdZlot 2018 - wątek ogólny

Wszystko masz opisane w moim poście powyżej. Cena 234 zł za dwójkę ze śniadaniem (117 zł na osobę), rezerwacji w tej cenie można dokonywać do 8 marca. Nie zapomnijcie podać hasła “dobreprogramy”!

Oprócz Pangrysa jeszcze kilka innych osób zdecydowało się na tę miejscówkę.

Z tego hotelu, w papciach można iść do jednego z moich ulubionych miejsc, w których można się napić piwa :slight_smile: Academus.

Co prowadzi do pytania czy ktoś z Was planuje przyjazd dzień wcześniej?

Czyli ile za ten nocleg? :wink:

1 polubienie

Ja i Olmeca jesteśmy już zameldowani w Best Western. To z kim się jeszcze widzę ?

A po ile dostawka dla dziecka?

4 polubienia

O której zjeżdzacie? Rozgrzewkowego browara można strzelić wcześniej :wink: A jak ktoś ma ochotę, to można np. by się przejść do muzeum komputerowego (https://gikme.pl/) - z hotelu jakieś 15 min idąc przez Rynek.

Ja przyjeżdżam już w piątek :slight_smile: Biforek zobowiązuje :slight_smile:

2 polubienia

Robotę kończę o 16 i pewnie koło 17 ruszę z Rzeszowa, więc pewnie na ok. 21 dojadę

Hej,

A ja jeszcze nie wiem. Walczę, by udało się przyjechać w piątek pod wieczór, ale nie wiem, czy się uda. Okaże się przez weekend. W najgorszym razie przyjadę w sobotę - też nie będzie źle. Trzymajcie kciuki. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Hej,

Sukces połowiczny - ale będę! Co prawda dopiero w sobotę, ale będę! :slight_smile:

@tomekb - Czy możesz podzielić się statystykami dotyczącymi tego, ile osób zarejestrowało się na ColdZlot? Ewentualnie na jaką liczbę planujecie imprezę? Kiedy zarejestrowani dowiedzą się szczegółowej agendy?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Barowa pogoda się zapowiada:

Hej,

Ale to chyba całkiem dobrze - przynajmniej impreza się nie rozlezie… :slight_smile: Widzimy się już w sobotę.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Był tam ktoś w ogóle :stuck_out_tongue: ? Bo taka cisza.

Był.

1 polubienie

2 polubienia

Hej,

No ja też byłem - łączenie z Redakcją było koło 30 osób. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Zdjęcie z imprezy niedzielnej:

1 polubienie

Co było na Cold Zlocie pozostanie pomiędzy uczestnikami tegoż spotkania.

3 polubienia

A co powiecie na taki Cold Zlot?

Wygląda na zupełnie inną bajkę :stuck_out_tongue_winking_eye: