ColdZlot 2018 - wątek ogólny

Hej,

To mi jakkolwiek wygląda na BikiniColdZlot. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Serio chcesz oglądać uczestników Cold/HotZlotów w bikini?

2 polubienia

A tam tylko jedna pani była.

2 polubienia

Absolutnie nie, chciałem tylko sprawdzić co o tym myślicie ( nie w sensie “coldzlotowiczów”). Wiem, wiem to nie ten dział…

Hej,

@Grzesiekk chodziło po prostu o obecność takich hostess na Cold Zlocie. :stuck_out_tongue:

PS. Zresztą podobne tematy przerabialiśmy przy jednym z Hot Zlotów - nie wiem czy pamiętacie fotki o wspólnym tytule “Dwa oblicza Hot Zlotu”? :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Masz na myśli Overa i jego dziurawe skarpetki?

1 polubienie

Hej,

Nie, nie - chodzi o zdjęcia z fotorelacji ze zlotu w Dolinie Charlotty. Dorzucam poniżej. :slight_smile:


Oryginały tutaj na stronie 4.

Pozdrawiam,
Dimatheus

5 polubień

Najlepszy zlot :slight_smile:

2 polubienia

A gdzież tam, “najlepszy był oczywiście w Rynie”. :laughing::wink:

W Rynie nie byłem, ale słyszałem - większość podobno nieprawda :stuck_out_tongue: bo ubarwiona.

A czy kiedykolwiek CZ gościł w Rynie?
Co za brednie …

1 polubienie

W tym komentarzu wątek rozwidlił się na CZ i HZ :wink:

Jak dla mnie to zakrawa na profanację: porównywanie eventu starannie organizowanego przez grono osób przez kilka miesięcy, zapiętego na ostatni guzik, do spotkania przy pizzy i piwie które można skrzyknąć praktycznie w jeden dzień.

Hej,

Oj, kto tu coś porównuje? Poczytajcie poprzednie posty i wszystko stanie się jasne.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja tak zastanawiam się, co jest tak fajnego w tych HotZlotach.

Loża Szyderców jest najfajniejsza :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Przecież to grupa zgredziałych dziadów bez poczucia humoru.

Ale bardzo emocjonalnych :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hej,

Ja napiszę w jednym słowie: atmosfera!

Pozdrawiam,
Dimatheus

No domyślam się, że atmosfera, choć nie wiem, czy bym dobrze się czuł. I jeszcze jedno, trzeba dostać specjalne zaproszenie??? Bez sensu, myślałem, że każdy ot tak może jechać, tylko wystarczyło by powiadomić, DP, że się będzie.