ColdZlot 2019 - wątek ogólny

Rok się pomału kończy więc trzeba nabrać wiatru w żagle. Panie @tomekb jakieś plany ?

1 polubienie

Tylko wiecie!, żadnej “zamiejscówki”, @Leszek2204 musi mieć blisko!

4 polubienia

Myślę, że Toruń byłby optymalny :smiley:

1 polubienie

Obawiam się, że nie będzie, zwłaszcza po tym co było rok temu (czyli w tym roku :wink: ). Drugi dzień, pomimo jakichś planów w ogóle nie wypalił. Rozbiło się się o koszty (ale nie tylko), były propozycje, żeby to był zlot finansowany przez samych uczestników, być może jednodniowy, a to też raczej ogranicza ilość chętnych osób.
Raz ze względu na koszty imprezy (zlotu), a dwa - dojazdu, bo to dość kiepsko wygląda, jak ktoś ma jechać kilka godzin w jedną stronę, aby posiedzieć kilka godzin przy złocistym, wynająć hotel (jak ktoś jechałby autem to konieczność) i wracać drugie tyle.
Sam zastanawiam się, czy nie lepiej myśleć o jednej imprezie w roku, ale za to porządnej.

2 polubienia

Hej,

@Radek68 - Dokładnie tak samo myślę. I przyznam, że faktycznie fatalnie wyglądało to, że drugi dzień imprezy w ogóle się nie odbył. No ale uczmy się na błędach. Może w przyszłych latach będzie lepiej. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Tak naprawdę to zlot jest do łatwego zorganizowania, nawet w kwestii technicznej - jako zameldowanie, nocleg, wyżywienie i oczywiście atrakcje. Wszystko jest zależne od ilości zainteresowanych oraz terminu. W końcu proponowałem pomoc :slight_smile:

1 polubienie

Na ColdZlot proponuję Krynicę-Zdrój (woj małopolskie)

W Norwegii jest fajnie, fiordy jedzą zorze… :wink:

1 polubienie

No ba, fiordy to z ręki mi jadły.

A nie lepiej Krynicę Morską? Choć bliżej mam do Sopotu, więc… :wink: :laughing:

1 polubienie

W Krynicy sypie śnieg i można jeździć na nartach.

1 polubienie

We Wrocławiu sypią sól i można jeździć tramwajem Jaś i Małgosia

5 polubień

A w Krynicy na sankach

1 polubienie

a we Wrocławiu mamy taki smog, że pada czarny śnieg.

1 polubienie

%C5%82a%C5%82%C5%82

Ustrzyki dolne?

1 polubienie

Tylko Piątek :wink:

1 polubienie

Nie lepiej tu?

Oj tam - bardzo zimny alkohol tylko pije się w jednym wypadku… jak jest kiepskiej jakości i inaczej nie przejdzie przez gardło :wink:

2 polubienia

W Sosnowcu też pada! I co z tego? Ktoś proponuje to miasto na miejsce Cold Zlotu? :stuck_out_tongue: