ColdZlot 2019 - wątek ogólny

Dobra panowie i panie,
można rozpakowywać manatki z plecaków, cisza na morzu, brak echa w górskich ostępach. Pomysł na CZ 2019 zapewne upadł.

I bardzo dobrze, bo komu by się chciało

Teraz to już się “poluje” na promocje biletów lotniczych, na letnie eskapady, a Ty wyskakujesz z takim archeo

Jakie czasy, tacy prorocy.
Po czym wnosisz i kiedy wieszczysz ów upadek?

Kontakt administracji z użytkownikami urwał się juz dawno temu :laughing:

Jedynie w sprawach kontrowersyjnych o dziwo odpisują na maile szybko ;/

1 polubienie

Hej,

Dlaczego, ja to się tam wkrótce będę pakował. :wink: Odpowiedni event już wkrótce. :smiley:

Pozdrawiam,.
Dimatheus

Ja tego nie widzę. Może mam uszkodzony monitor? :wink:

1 polubienie

Trzymając się tematu wątku; klasyczny ColdZlot zapewne odchodzi w niepamięć, bo to była raczej taka dodatkowa atrakcja.
Istotniejszy jest HotZlot, z którym ostatnio przecież też były problemy. Przed dwoma laty w ogóle się nie odbył, rok temu co prawda udało się (i to całkiem fajnie), ale też w zasadzie na ostatnią chwilę i wcale nie było pewne, że się uda.
Dlatego już teraz to o nim powinno się myśleć.

2 polubienia

Hmmm… Właśnie wspominam jak to w zeszłym roku we Wrocławiu o tym czasie wymienialiśmy zdania i nie tylko. Hmmmm… Niezapomniane

:thinking::laughing::laughing::laughing::clap: przypomnieli sobie o C.Z jak tu wiosna idzie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.