Colin Dirt problem

mam dziwny problem z demem Colin Dirta otóż gdy go właczam pokazuje się okienko Colin mcrea dirt i zaraz jest czarny obraz.

sprzet mam core2 duo e6300,radeon x1950 pro ultimate,1gb ramu ddr2 667

wie ktos co może byc powodem.

Zaaktualizuj sterowniki do karty… Ja miałem taki problem z NFS Carbon

mam stery catalyst 7.5 i nowego directa i dalej tak jest,miałem zaistalowana pełna wersje i jest tak samo czrny obraz.naprawde niewiem o co chodzi

A pełna wersja oryginalna?

nie orginalna chciałem sprawdzic czy warto kupowac orginał dlatego zainstalowałem demo pózniej full i znowu demo i cały czas tak samo czarny obraz jest

to wyczyść rejestr z Colina ,odinstaluj stery od grafy zainstaluj najnowsze stery od grafy ogarnij jakimiś anty śmieciarzami i instaluj gierce a jak jest z nią dx9 to z gierki dx instaluj

sprawdzałem pliki i niemam nic na kompie z colina ,zainstalowałem ponownie demo i stery i po minimalizacij jak waracam pokazuje sie czarne okienko u gury monitora i słychac muzyczke,ale dalej nie chodzi.

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 18:54

czy jak kupie orginalną gre i zainstaluje to czy problem zniknie?? czy dalej bedzie czarny ekran??

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 20:45

po paru próbach uruchomienia doszedłem do tego że pokazuje sie strona startowa colina i wywala na pasek,wie może ktos co z tym zrobić???

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 21:08

w rejestrze mam takie pliki

jv16 PowerTools 1.4 - Operacje na plikach

[Folder, Nazwa pliku, Opis, Wersja, Autor]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, g0836.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, isD2.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, l0d96.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, qvjB2.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, RZ_1182027458.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, setC.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, upb37.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF1AFC.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF41D6.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF5830.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF65D4.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF733.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF8544.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF8B41.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF8F66.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DF9DC8.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DFA315.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DFC646.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DFC73D.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DFD2CB.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

C:\DOCUME~1\TIGER~1.MAX\USTAWI~1\Temp, ~DFF85D.tmp, [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH], [BRAK DANYCH]

które są z colina??