Combofix po wykonaniu "niedozwolona operacja na kluczu"

(Komar1111) #1

Witam,

mam kilka problemów otóż:

we wtorek wieczorem normalnie korzystałem z internetu wszystko działało pięknie. Zauważyłem natomiast, że filmiki na YT się wolno ładują. Nie przejąłem się tym ponieważ zdarza się (fun pack TV, telefon internet). Rano w środę wystąpiły z załadowaniem KAŻDEJ strony, google po 20 minutach nie chciało mi się uruchomić. Zadzwoniłem na infolinię coś mi pogadał że to ode mnie i że mam combofixem sobie przeczyścić. Uwierzyłbym mu ale mam 2 maszyny PC który jest z routerem przez kabiel i lapka który korzysta z wi-fi. Później 2 raz zadzwoniłem i kazał mi zresetować router i wogóle ( ale i tak w umowie jest 10 Mega a mam poniżej 1, oczywiście u nich na linii jest wszystko OK).

Tutaj wystąpił 1 problem otóż na PC nie wykrywa sieci chociaz właśnie połączony jest z routerem kablowo. Na laptopie internet jest normalnie przez wifi.

Problem numer 2 postanowiłem wykonac jednak to czyszczenie ponieważ laptop się zawiesza na kilkanaście sekund a potem "odwiesza". Dzieje się tak co parę minut. No więc zrobiłem tym combofixem i namieszał, że ja pierdziu. Wyskakuje mi komunikat :"Wykonano próbę niedozwolonej operacji na kluczu rejestru , który został oznaczony do usunięcia".

Nie mogę wykonać przywracania systemu, nie mogę włączyć żadnego programu kompletnie nic.

Bardzo proszę o szybką pomoc

dziękuję

(Atis) #2

Włóż płytę z Windows i reinstaluj system, a później podziękuj fachowcowi z infolinii.

Autor ComboFix nigdzie nie udostępnia informacji na temat zmian dokonywanych przez ten program.

Poszukaj kopii rejestru którą powinien utworzyć: C:\Windows\ERDNT

Uruchom plik ERDNT.EXE.

(Komar1111) #3

Taaa ostatni raz słucham tych idiotów.

Niestety uruchomienie ERDNT.EXE nic nie daje.

Rozumiem, że internet PC to w innym dziale

(Agatonster) #4

komar1111 ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.