Comodo Firewall 3.5 problem, otwiera się główne okno

Od ostatniej aktualizacji mam banalny problem, po uruchomieni systemu otwiera się główne okno programu nie potrafię znaleźć opcji pozwalającej to zmienić. Szukałem w gugle i nie znalazłem odpowiedzi.W tej chwili wyczerpały mi się pomysły i brak świeżych, ciemność i pustka.

Proszę o pomoc.

System xp sp2. cfp 3.5.54375.427

Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Może tutaj coś znajdziesz?

http://www.comodo.andgird.prohost.pl/

Ja, przed wczoraj wywaliłem to badziewie, Używam teraz Sygate’a i jestem baaaardzo zadowolony choć jest od bardzo dawna nie aktualizowany.

Dziękuję ybu ale w poradniku andgirda niema wzmianki na ten temat, przeczytałem go dokładnie przed poruszeniem tematu, chyba nikt wcześniej się z nim nie spotykał .Nie znalazłem nic w programie, spodziewałem się tam znaleźć coś takiego “Don’t show this window on startup” ale w comodo to by było zbyt proste. W samym systemie (auto starcie, et cetera) nic niema poza uruchomieniem samego programu.Czarna magia, to przekracza mój poziom intelektualny.

Pozdrawiam Desperat. #-o

Ogólnie uważam program za bardzo dobry nie miałem problemu z jego opanowaniem i użytkowaniem. nie zamierzam z niego rezygnować, walka do końca.

1.W oknie Micsellaneous sprawdż czy z programem jest wszystko OK:Diagnostic ,jeśli jest błąd zapisz loga i

jeśli masz ochote możesz go wkleić tutaj.

2.W oknie Defense zaznacz “Deaktivate the defense…” i zrestartuj kompa.

3.Ponownie uruchom moduł Defense w trybie Safe lub Paranoid,restart i czekaj na rezultat.

4.Nie pomogło to odinstalowanie i instalacja na nowo,przy pomocy oryginalnego pliku instalacyjnego Comodo.

trashall ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Reinstalacja pomogła.Opcja skanowania zniknęła po aktualizacji .