Comodo internet security czy comodo firewall?


(Dennoss) #1

Witajcie

Jako, że PC tools firewall plus nie jest już wspierany chciałbym zainstalować Comodo, tylko nie wiem czy zainstalować internet security czy comodo firewall, mam już avasta i chcę tylko firewalla.


(system) #2

Jeżeli pragniesz zainstalować firewalla to ściągnij i zainstaluj Comodo Internet Security a przy instalacji odznacz moduł antywirusowy a zainstaluje się sama zapora .

Pozdrawiam.


(mmarekk) #3

zainstaluj sobie samą zaporę Comodo Firewall 4.1.15 jest w języku polskim i za free, w DobrychProgramach jej niestety nie wiadomo dlaczego nie ma, ale jest np tu : http://www.komputerswiat.pl/download/69 ... 4-bit.aspx


(StG 44) #4

:stuck_out_tongue:

Nie ma oddzielnego instalatora firewalla.

Coś słabo szukasz: http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Inte ... 12952.html

Poza tym wkleiłeś link do wersji 64 bit.


(mmarekk) #5

rzeczywiście poprawka, tu jest do 32 bit http://www.komputerswiat.pl/download/69 ... 2-bit.aspx,

podałeś odnośnik do Comodo Internet Security w DobrychProgramach bo taki jest, a ja podaję do Comodo Firewall w Komputerświat, mam go zainstalowanego i nie ma w nim ochrony antywirusowej tylko sam firewall, widać to nawet na screenach, nie tylko w opisach,

pozdrówka


(StG 44) #6

Sprawdziłem, instalatory samego firewalla i CIS mają dokładnie tyle samo MB, więc można spokojnie ściągać CIS i w czasie instalacji zaznaczyć tylko firewall i tylko firewall się zainstaluje. Poza tym nie radzę ściągać ze strony KŚ bo idzie z szybkością 25 kB/s :stuck_out_tongue: