Comodo Internet Security Premium problem z aktualizacja!

Dzień Dobry

Mam problem, zainstalowałem sobie Comodo Internet Security, pokrzepiony dobrymi opiniami, instaluje i… kiszka,

Nie umie/chce ściągnąć “bazy danych sygnatur wirusów” daje napraw i wyskakuje ze błąd i tyle.

przejechałem kompa Dr. Web-em wykrył jedno świństwo usunął, problem pozostał,

wywaliłem Spybota, i to samo,

nie wiem co zrobić dalej,

;/

Moje pytanie czy przed instalacją CIS v6 miałeś inny pakiet ochronny ? Jeżeli tak to czy posprzątałeś resztki po min (czyszczenie rejestru) ?

Moja rada- reinstalacja CIS-a(z czyszczeniem rejestru) lub ręczna instalacja bazy AV ze strony Comodo

Odinstaluj wszystko co masz z zabezpieczeń, sprawdź pozostałości nie CCleanerem - bo ten czyści rejestr i autostart w ograniczonym zakresie (tylko dane konkretnego użytkownika), sprawdź usługi czy jakieś nie zostały, sprawdź czy są jakieś nieistniejące urządzenia, bo Comodo zostawiał po sobie i takie śmieci, sprawdź po nazwie śmieci po wszystkich usuwanych programach, wyczyść rejestr, ale po SpyBocie i tak nie wyczyścisz kilku tysięcy nawet wpisów, które zostawia…żaden czyściciel znany mi ich nie usunie.

Do autostartu, działających procesów i usług - AnVir Task Manager Free w wersji portable ze strony producenta

Do szukania w rejestrze po nazwie - tylko do tego! !!

ech, kiszka

wywaliłem Cis-a wyczyściłem wszystkim czym się dało, zainstalowałem i dalej to samo + teraz akualizacji programu tez nie chce przeprowadzić

w

A naprawdę musisz mieć ten pakiet? Przecież możesz skorzystać z zapory systemowej (bo pewnie masz Win 7 lu 8) i do tego dołożyć jakiś AV…darmowych niezłych jest trochę przecież. Albo cały pakiet darmowy - Outpost, Zonealarm, Fortinet, Roboscan…

Pokaż logi OTL http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.htm