Comodo Internet Security zablokował gg

Mam problem z Comodo Internet Security (najnowsza wersja - darmowa). W trakcie instalacji komputer był odłączony od internetu i nie uzyskał licencji. Program się normalnie uruchomił po instalacji, ale nie można już był zaktualizować bazy danych tego programu. W trakcie uruchamiania gadu pojawiła się opcja czy dodać do piaskownicy i kliknąłem nie. Od tamtego czasu gg w ogóle nie chce się uruchomić. Odinstalowanie Comodo nic nie pomogło, nie pomogło także zainstalowanie starszej wersji gg. Co można zrobić?

Spróbowałem także teraz zainstalować program tlen i on również nie działa.

Najprawdopodobniej Twoim problemem jest wadliwe odinstalowanie Comodo Internet Security - pobierz CIS Clean-up Tool.zip i z jego pomocą usuń pozostałości po tym programie… Następnie pobierz CCleaner -a i wyczyść rejestr systemowy. Po tych czynnościach restart i ponowna instalacja G.G.

UWAGA - możesz to zrobić jeszcze w inny sposób , pobierz i zainstaluj jeszcze raz CIS , następnie zainstaluj Revo Uninstaller 1.88 i z jego pomocą odinstaluj Comodo Internet Security - pamiętaj aby użyć przy odinstalowywaniu trybu rozszerzonego lub zaawansowanego - po tej czynności przeczyść rejestr systemowy CCleaner-em

Zrobiłem według tej pierwszej opcji. Dwa razy uruchomiłem CIS Clean Up (tak jak było napisane w read me), potem CCleaner, reinstalacja gg i problem pozostaje… gg nadal nie może się połączyć z serwerem

zrób tak:

1 - wchodzisz w połączenie lokalne

2 - na dole właściwości

3 - ogólne i będzie to połączenie wykorzystuje następujące składniki

4 - poszukaj coś w stylu comodo,firewall potem weś odinstaluj i ponownie uruchom kompa

5 - pobierz ccleaner i zrób skanowanie potem rejestr i skanuj by znależc problemy

i to powinno byc tyle.