Comodo jako firewall a KAV2009-współpraca

Witam.

Więc zaczne moze tak:

Moj komputer był w naprawie i dostałem go z powrotem kilka dni temu. Pierwsza czynnoscia bylo sformatowanie dyskow. Pare dni wczesniej zakupiłem PC World. Chcialem skorzystać z tego Anti-Virusa(KAV 2009) umieszczonego w tej gazecie, wiec jest i był potrzebny firewall. Przeczytałem i wszedłem do wniosku,ze COMODO jest najlepszy z darmowych(moze złe okreslenie,bo ktos moze sie sprzeciwic) i go zainstalowalem,potem komputer wyłaczylem i spałem bezpiecznie do nastepnego ranka . Wszystko ładnie pięknie ale jak nastepnego dnia rano chcialem odpalic internet to pisało “brak łącznosci”. Napoczatku myśłalem,ze to wina routera lecz sie myliłem. Wiec zadzwonilem do swojej kablowki,ktorzy stwierzdili ze z łaczem jest wszystko Okey. Pomyślałem ze ten firewall może zakłucac i go odinstalowałem,a teraz co? Miłe zaskoczenie,internet jest. Ale…własnie…ale…jest te alew…niemam firewall’a. I co teraz poczac? Jest może jakis dobry spolszczony firewall?

Z gory dzieki za poświęcony czas/

Pozdrawiam.

czy to ci nie wystarczy

ja korzystam z Anti-Virusa Kasperskiego od trzech lat bez żadnych zapór i nie mam problemów z wirami

Kasperski ma ochronę online

:slight_smile:

gratuluję pomysłu :slight_smile:

No właśnie,super masz pomysł.

Przeciesz sam anty-virus nie wystarcza,chba ze masz Kaspersky Internet Security (KIS)?

Sorry, ale ja lece na KAV 05-09 i jakoś jeszcze “źli panowie” mi komputera nie zhackowali.

@Off topic : Nie ściągaj nic z zagranicznych torrentów

Samobójstwo … :expressionless:

Heh samobójstwo…moze dobrze powiedziane ale mam Wlaczone zapore systemu Windows,i szukam cos dobrego.

A jak moge sprawdzic czy mam firewalla w routerze??

a skąd ty to wiesz skoro

bo ja wiem

właśnie że mam Kasperski Anti-Virus

dziękuję

:slight_smile:

Leon, heh gratuluje. Złapałes.

Ale do dzisiaj masz tego KAV?jaka wersje?,ale widzisz pomyslilem sie wtedy bo juz mam KAV2009 zainstalowanego?

wersję miałem 5,6,7 teraz mam 2009

:slight_smile:

wiem ze tego na forum nie mozna,ale pewnie nielegalnego?

A ja moge sie pochwalic legalnym za 9.90.

I co masz tylko KAV i zapore XP lub Visty?No własnie co masz za system oper.?

i tu jesteś w błędzie

na okres 2 lata 206.00 zł (z VAT) miesięcznie wychodzi nie całe 10zł

tak

:slight_smile:

ehhh…to mnie mile zaskoczyłes “bogaczu”[zart]

A jak skanujesz 0 wirusow?

sebastiano999 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Drogi moderatorze,

czy naprawde jest potrzebne uzywanie “ą,ę,ż itp.”?

trochę się pomyliłem przecież mam

okres 2 lata 168.00 zł (z VAT)

tydzień temu syn wrzucił na kompa trojana z pendriva

znaleziony-usunięty

szkodliwe strony są blokowane

zawirusowanych plików nie pozwoli ściągnąć -blokuje

:slight_smile:

NO tak…ale wszystkie opcje w KAV masz na “wysokich”?

średnie ustawienia

:slight_smile: