Comodo nie przepuszcza VLC

Comodo nie pozwala zainstalować VLC i jdownloaderowi nie pozwala pobierać :frowning: Co w takim przypadku zrobić żeby VLC mógł zostać zainstalowany a jdownloader mógł pobierać ? ![-o<

Dodać programy do wyjątków w Comodo?

Nie znam programu na tyle, by powiedzieć, gdzie takie opcje są i czy w ogóle są,

ale to jako pierwsze przyszło mi do głowy.

W czasie korzystania z tych programów nie wyskakuje okienko Comodo i nie ma tam opcji Zezwalaj?

W przypadku VLC I JDownloadera akurat nie

Otwierasz Comodo, wybierasz zakładkę “Firewall” i dalej klikasz na “Definiuj zaufaną aplikację”, podajesz ścieżkę do pliku, który chcesz dodać do zaufanych i klikasz “Zastosuj”.

Właśnie tak zrobiłem, a ten dalej nie przepuszcza VLC i koniec :? kurdeee

Nie kojarzę działania VLC ,ale JDownloader na pewno jest oparty o Jave ,wiec może z tego względu jest problem(wyjątkiem może powinna być Java)

A próbowałeś też zrobić podobnie w zakładce “Defense+” -> “Zaufane pliki”?

próbowałem, a comodo wciąż niestety blokuje próbę instalacji #-o

Dodane 31.07.2011 (N) 11:45

Jave mam w zaufanych plikach

A próbowałeś wyłączyć Comodo na czas instalacji ? :wink:

tak i dopiero wtedy instalator uruchamia się poprawnie, ale nie wiem czy nie będzie problemów jak przeprowadze taką instalację

Sprawdź…Nie powinno być problemów.

To Comodo to dla mnie zagadka…tu masz topa na temat Comodo+JDownloader ,może coś wyklikasz…

Czyli przy pierwszym razie pewnie zablokowałeś sobie instalator VLC, a dla jDownloadera zablokowałeś dostęp do neta :expressionless: Innego wytłumaczenia raczej nie ma skoro po wyłączeniu Comodo wszystko jest OK.

Jak możesz to sprawdź jeszcze w zakładce “Defense+” opcję “Zasady bezpieczeństwa komputera” -> zakładka “Blokowane pliki”, czy jest tam coś wpisane.

odinstalowalem comodo - internet niedziala, myszka przestała reagować NIE WIEM JAKIM CUDEM NA TAK DOBRYM VORTALU JAK DobreProgramy mógł sie znalezc ten chłam

Następny zafca który ocenia soft zabezpieczający :evil: :evil:

Nie znasz się, nie potrafisz obsługiwać to nie zwalaj winy na program :twisted: nie masz pojęcia nawet jak go odinstalować, ludzie co tu się dzieje :shock:

Sory za offtop ale już mi nerwy puszczają :twisted:

a niby jak odinstalować, może mnie oświecisz? wyłączyć wszystkie moduły ochronne, wyłączyć program z autostartu i let’s go revo uninstaller jak inaczej ? co mam go naszpicować do d*py i gwizdnąć w morde ? gdyby się dało to już dawno bym to zrobił :twisted: Ps. Ty czemu nie używasz comodo jak jest taki wyśmienity tylko win patrol plusa…

Nie usuwaj raczej przez Revo : antywirusów/pakietów/zapór/sterowników - usuwaj wbudowanym deinstalatorem , lub przez dodaj/usuń ,przeczyść co najwyżej CCleanerem po deinstalacji .

ale Łukasz co to ma do rzeczy skoro revo podczas pracy i tak najpierw uruchamia deinstalator wbudowany w aplikację do usunięcia a dopiero później usuwa resztki z rejestru #-o

Przekonasz się jak się coś pochrzani (o ile już się nie pochrzaniło z netem :wink: ) Niektóre pliki są usuwane po restarcie > przywracane są jakieś klucze / ustawienia itp a całkowite usunięcie przez Revo za jednym zamachem wszystkiego ,może mieć negatywne skutki(kiedyś miałem) i może skomplikować ten proces.

Tylko radzę ,rób jak wolisz :wink:

oj Łukasz jestes jednym z najlepszych ekspertów na tym vortalu a piszesz takie rzeczy? przecież jakbym odinstalował poprzez dodaj/usuń programy to dobrze ale nie zapominaj ze przejechał bym jeszcze rejestr ccleanerem - też usunął bym klucze…

Nieużywane …

Ja się kiedyś przejechałem na usuwaniu przez Revo głęboko ingerujących w system programów.