Comodo Unite - Failed to enable

Witam.

Mój problem polega na tym, iż po instalacji programu Comodo Unite pojawia się poniższy komunikat

vpnerrorq.jpg

Próbowałem z wersja wcześniejsza “Comodo Easy VPN” , oraz z najnowsza “Comodo Unite”, za każdym razem ten sam komunikat.

Dodam iż problem pojawił się w momencie odinstalowania programu Hamachi z komputera. Zauważyłem, że pomimo odinstalowania i zainstalowania na nowo, Comodo nie tworzy nowego połączenia w połączeniach sieciowych. (Nie pojawia się nowe urządzenie Comodo VPN Adapter). Podejrzewam , że gdzieś tutaj tkwi problem, aczkolwiek nie wiem jakby go “ugryźć”.

Ktoś jest w stanie pomóc :?:

upewniij sie, ze UAC jest wylaczone w trakcie instalowania comodo unite.

Mam Windows XP (zapomniałem napisać).Z tego co mi wiadomo, nie ma jako takiego UAC w tym systemie. Oczywiście instaluje wszystko na koncie administratora.

ok, przejdz do katalogu z zainstalowanym comodo i sprawdz czy masz plik ‘cmdatp.ini’ … jjesli masz, panel sterowania i dodawanie nowego sprzetu. wybierasz dodawanie nowego polczenia, a w dalej klikaszz ze instalujesz z dysku. wskazujesz w plik i powinno ‘fungowac’.

wiec o tym na moim blogu ‘Ręczna instalacja adaptera sieciowego - Hamachi.’

Nie wiem co się stało, ale po trzecim reinstalu o dziwo zainstalowało się poprawnie i stworzyło nowe połączenie sieciowe :o Dziwna sprawa.

Mimo wszystko, serdecznie dzięki za pomoc :roll: