Comodo - Wyskakujący instalator

(bad bundy) #1

Mam nadzieję że pomozecie mi z tym fantem, rzecz ma się tak że od kiedy zainstalowałem comodo to teraz ciągle wyskakuje mi jakiś......y instalator

Ponizszy obrazek pokazuje co się dzieje najpierw

f70966f49348.jpg

Z kolei ten to co dzieje się gdy kliknę "Ok"

e8a6f85000f3.jpg

Tutaj widzimy co się dzieje gdy klikam "Cancel"

4b557727571c.jpg

A tutaj gdy nacisnę na "Browse"

a74b4f1a3fca.jpg

Proszę o instrukcję co zrobić aby ten zryćkany instalator czy co kolwiek to jest przestało wyskakiwać za każdym razem gdy włączę kompa

(Azgrel) #2

Nie masz czasami skanera HP? Jeśli tak to spróbuj przeinstalować oprogramowanie do niego.

(bad bundy) #3

Czyli mam reinstalować całego comodo i zainstalować w Program files w folderze drukarki hp. Tak?

(Azgrel) #4

Nie. Odinstaluj oprogramowanie skanera i zainstaluj je ponownie. Ewentualnie zresetuj komputer, włóż do napędu płytę z oprogramowaniem do skanera i w tym okienku co wyskakuje przy resecie wybierz napęd z płytą.

(bad bundy) #5

Dobra spróbuje opcji pierwszej

-- Dodane 16.07.2011 (So) 18:13 --

niestety nie da rady odinstalować jakiś trzech komponentów z hp, usunąć je ręcznie?

-- Dodane 16.07.2011 (So) 21:41 --

Pomocy robię reinstalkę drukarki wszystkie komponenty zainstalowane ale kiedy klikam jeszcze na "zainstaluj dodatkowe urządzenie" (drukarkę chyba) to przy końcu instalacji komp łapie zawiasa i nic, co robić?

Ps. tych kompotentów po instalacji brakuje c5502064ca5e.jpg(podkreślone na czerwono)

-- Dodane 16.07.2011 (So) 21:51 --

niech mi ktoś udzieli wskazówek

-- Dodane 19.07.2011 (Wt) 15:10 --

temat można zamknąć. Z pomocą przyszedł mi program Advanced SystemCare 4. \:D/