Comodo - Wyskakujący instalator

Mam nadzieję że pomozecie mi z tym fantem, rzecz ma się tak że od kiedy zainstalowałem comodo to teraz ciągle wyskakuje mi jakiś…y instalator

Ponizszy obrazek pokazuje co się dzieje najpierw

f70966f49348.jpg

Z kolei ten to co dzieje się gdy kliknę "Ok"

e8a6f85000f3.jpg

Tutaj widzimy co się dzieje gdy klikam "Cancel"

4b557727571c.jpg

A tutaj gdy nacisnę na "Browse"

a74b4f1a3fca.jpg

Proszę o instrukcję co zrobić aby ten zryćkany instalator czy co kolwiek to jest przestało wyskakiwać za każdym razem gdy włączę kompa

Nie masz czasami skanera HP? Jeśli tak to spróbuj przeinstalować oprogramowanie do niego.

Czyli mam reinstalować całego comodo i zainstalować w Program files w folderze drukarki hp. Tak?

Nie. Odinstaluj oprogramowanie skanera i zainstaluj je ponownie. Ewentualnie zresetuj komputer, włóż do napędu płytę z oprogramowaniem do skanera i w tym okienku co wyskakuje przy resecie wybierz napęd z płytą.

Dobra spróbuje opcji pierwszej

Dodane 16.07.2011 (So) 18:13

niestety nie da rady odinstalować jakiś trzech komponentów z hp, usunąć je ręcznie?

Dodane 16.07.2011 (So) 21:41

Pomocy robię reinstalkę drukarki wszystkie komponenty zainstalowane ale kiedy klikam jeszcze na “zainstaluj dodatkowe urządzenie” (drukarkę chyba) to przy końcu instalacji komp łapie zawiasa i nic, co robić?

Ps. tych kompotentów po instalacji brakuje c5502064ca5e.jpg (podkreślone na czerwono)

Dodane 16.07.2011 (So) 21:51

niech mi ktoś udzieli wskazówek

Dodane 19.07.2011 (Wt) 15:10

temat można zamknąć. Z pomocą przyszedł mi program Advanced SystemCare 4. :D/