ConnAPI.DLL wyskakujący błąd oraz jak sie go pozbyć

Więc tak: Włączam kompa i co chwile wyskakuje mi ten o to błąd:

http://images32.fotosik.pl/38/0739d0f5149aee21.jpg

oraz Kreator znajdowania nowego sprzętu. Jaki program może być przyczyną błędu i jak go usunąć?

To nie program - brakuje ci pliku. Pobierz z tąd:

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … ml?connapi

OK dzieki wielkie, a wiesz może gdzie go wkleić??? BO w manualu pisze że jakimś program Express ZIP(płatny) do WINDOWS/system directory ale nie widze czegoś takiego:/

Instalowałeś program do Nokii?[telefonu]

NIe problem pojawił sie gdy przeinstalowałem Microsoft FLight SImulator na nowo

to odinstaluj.

NIE MOGĘ GO ODINSTALOWAĆ !!

Aha… a masz zainstalowany jakiś program do telefonu?

No: NOKIA PC SUITE I PEŁNO PROGRAMÓW DO SONY ERICSSONÓW a gdzie wkleić ten plik *.dll ??

najprawdopodobniej jakiś program do telefonu nie ma jakiegoś pliku i stąd ten błąd

albo

przy odinstalowywaniu któregoś z tychże programów nie usunął go do końca :wink:

o lol :lol: mówiłem. To nic nie da ponieważ nie znam alokacji tego pliku.

Przeinstaluj wszystkie progi od Nokii i tyle. :stuck_out_tongue:

Ale skoro mi wyskakuje błąd podczas startu systemu więc to chyba musi być skrót do tego programu zapisany w autostarcie albo gdzieś…czy nie?

poszukaj w Panelu Sterowania w sekcji Dodaj lub Usuń programy

czy jest tam możliwośc odinstalowania go

Destruktor15

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

dokładnie chyba że ten błąd blokuje ci pulpit. 8)

to jak zrobił i wkleił ten screen?

może pisze z laptopa a SS zrobił aparatem? :>

Złączono Posta : 09.11.2007 (Pią) 21:29

no w sumie masz rację :stuck_out_tongue:

Właśnie mam takie pytanko bo potrzebuje pomocy a nie chce robić reinstall systemu bo nie wiem czy pomoże… na czym polega mój problem ? Mianowicie kupiłem tel Nokia 6300 i chciałem wymieniać dane między kompem a tel za pomocą bluetooh w kompie… Więc zainstalowałem aplikacje z sterownikami o nazwie BlueSoleil a następnie zainstalowałem pakiet do zarządzania tel Nokia PC Suite i wszystko było ok… ale wyczaiłem że mam stare wersje tych aplikacji więc pobrałem nowe z neta i te stare odinstalowałem, dla zachowania porządku wyczyściłem rejestr programem jv16 Power Tools oraz pousuwałem pliki pozostałe w program files… No właśnie i nie wiem czy nie przedobrzyłem bo jakis tam folder znalazłem i było coś tam nokia więc mówie wale i wywaliłem wszystko… zainstalowałem nowsze wersje tych aplikacji i zonk… jak uruchamiam Nokia PC Suite to pojawia mi sie właśnie ten komunikat o ConnAPI.dll i sie nie uruchamia a potem to już nawet ten komunikat sie nie pojawia tylko klikam na ikonke a tu nic… nie uruchamia sie… Instalowałem wielokrotnie ten program i to samo :confused: nie wiem co robić a nie chce reinstalować windy bo nie wiem czy to coś da :confused: Znajdzie sie ktoś chętny do pomocy ? Z góry dzięki. Pozdrawiam

UUuu czyżby nie było tu nikogo kto może mi pomóc ??? :frowning: Kurde nie wiem jak sobie z tym poradzić i myślałem że chociaż tutaj znajdzie sie jakiś bystrzak, który mi pomoże :frowning: Nie chce zrobić jakiejś głupoty jak reinstall systemu :confused: Mam nadzieje że jednak ktoś odp. na mój problem. Pozdrawiam