Cookies

Witam wszystkim, jestem nowym forumowiczem. Mam pewien problem. Od jakiegos czasu w pliku cokiees pojawiły się pliki tekstowe. Skanowałem dysk Ad-Awarem i spybot-search&destroy ale oni mi tego nie usuneły, pokazywały jedynie jako programy szpiegowskie. Te pliki to: administrator@hit.gemius[1], administrator&tradedoubler[1] i podobne w sumie było ich 5. Jeśli ktoś wie jak się tego pozbyć to proszę o pomoc. Prubowałem to wyrzucić do kosza ale to nic nie pomogło. Proszę o pomoc. Szukałem tego na forum ale nie mogłem znaleźć. Pozdro all

a-squared Free 2

CCleaner 1.34.407

Dzięki Phylby. A czy mogę jakoś ustawic plik cookies aby programy szpiegowskie tam się nie instalowały? Mogę jakos zabezpieczyc ten plik?

Niestety się nie da :slight_smile: Trzeba go po prostu systematycznie opróżniać :slight_smile:

Zbyniek proszę o poprawienie tematu na konkretny, obrazujący problem - używając opcji Zmień.

W przeglądarce Firefox masz mozliwość kontroli które ciasteczka można pobierać .

Poczytaj jeszcze :

:arrow: Bezpieczeństwo przede wszystkim!

:arrow: SpywareBlaster 3.5.1

:arrow: WinPatrol 10.0.5.0

Ps .

Wbrew temu co napisał Bieniol jest sposób:

:arrow: Sandboxie

No i oczywiście Firefox - Zabronić pobierania ciasteczek z danej strony.

Niestety może to skutkować nie możnością zalogowania sie tam ,albo poprostu wejscia na nią.