Cooler na procesor

witam polecicie jakiś cooler na procesor? mam FX6300 na razie nie mam zamiaru go kręcić, a w boxowym brzęczy wentylator, budżet 50-100zł 

Jak go nie podkręcasz to może warto sam wentylator wymienić? Plus jakaś dobra pasta? W kosztach się spokojnie zamkniesz, różnica w ciszy komputera będzie dość znaczna…

Już lepiej kupić np. Silentium PC Spartan Pro niż bawić się w “tuning” chłodzenia boxowego… 

przy tym procu bym nie oszczędzał kupił bym dobre chłodzenie i mocno podkręcił bo to dość słaba jednostka

 

Przy takiej karcie graficznej lepiej, żebyś OC zrobił. A chłodzenie lepiej kupić SPC Fera 1224 takie jak ja mam, cisza i spokój, a nawet znośne temperatury.

na poziomie hałasu mi zbytnio nie należy żeby tylko jak coś wytrzymał te oc i nie grzał się do 79*C xd

No to tak jak powiedziałem kup to chłodzenie co mam.

A może grafikę podkręcić by była jak r9 270x :P?

już kręcona tylko mam zablokowany na 1050/1500(6000)mhz nie chce odblokowywać bo wiąże się to z utratą gwarancji :smiley: do 1150 się kręci :smiley:

Ta grafika już jest ograniczona przez procesor podkręcanie grafiki jest bez celowe za to podkręcenie proca da zauważalny skok fps w grach

dobra kupiłem Spartana PRO z czterema rurkami zobaczymy jak bd 45*C w stresie to bd kręcił jak nie to nie kręce :smiley:

@up

Przy takich upałach? To ja mam nawet 55 stopni grając w Bfa.

i tak lepiej niż 80