Coraz mniej wolnego miejsca na dysku C:

Mam problem mianowicie mam wrażenie tak jakby mi ubywało wolnego miejsca na dysku C. Usunałem pare programów miałem niedawno wolne 150 MB . Dzisiaj patrzę mam już tylko 19 MB wolnego miejsca, a w tym czasie nic nie instalowałem ani nic nie ściągałem. Czym może to być spowodowane???

Proszę o pomoc

Użyj programu CCleaner.

PPM na dysk C: -> Właściwości -> oczyszczanie dysku i “jedziesz” :slight_smile:

zrób tak jak ci poradził x-awier , i przeskanuj sobie system bo może masz jakiś syf :slight_smile: 8)

Lepiej wyłaczyć na chwile przywracanie systemu i bedzie lepszy efekt

Mozliwe że wystarczy usunąć stare punkty przywracania które zaleznie od ustawień zżeraja bardzo dużo miejsca na C:. Nie wyłączałbym trwale przywracania systemu a najwyzej przydzielił mniej miejsca

Ale jak mi ten cleaner usunie te pliki co mi sa potrzebne??

A nie używasz czasami programu perguardian ? Jeśli tak to trzeba od czasu do czasu wyłączyc go i usunąć plik history który zapisuje wszystkie połączenia Co do CCleanera to nie usunie Ci potrzebnych plików ewentualnie możesz zaznaczyć mu w opcjach co ma usuwać

:arrow: poczytaj te tematy

Sprawdź jeszcze czy programy p2p nie tworzą tymczasowych plików dla ściągania.

Nie usunie :slight_smile:

Jakie to programy ( bearshare) ??

Złączono Posta : 03.10.2006 (Wto) 23:10

Jak się wyłącza przywracanie systemu??

Aby wyłączyć przywracanie systemu:

panel sterowania => system => przywracanie systemu => wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach => zastosuj => ok

Np. bearshare: sprawdź w jego katalogach temp.

  1. Skasuj wszystko z c:\windows\temp

  2. start->uruchom->%temp% i skasuj tam co się da

  3. wyłącz lub mniejsz ilość miejsca dla przywracania systemu

  4. z katalogu c:\windows usuń pliki tymczasowe i katalogi po aktualizacji windy:mr green:

Złączono Posta : 03.10.2006 (Wto) 22:45

  1. w przeglądarce internetowej usuń pliki:mrgreen:

:arrow: 14. Znikanie wolnego miejsca na dysku