Corel 9 i vista - wywala błąd

Witam. Niedawno zakupiłem laptopa z vistą na pokładzie. Ale vista jak to vista… przy niektórych rzeczach robi problemy. Chciałem zainstalowac Corela 9 bo jestem bardzo przyzwyczajony do tego programu i edycji zdjęć w nim. Program normalnie uruchamia się pod vistą, tylko że gdy przychodzi do otwarcia zdjęcia, lub innej grafiki to wywala błąd, że Program Corel PhotoPaint przestał działać i do wyboru czy ma wyszukać rozwiązaie w trybie on-line lub zamknąć program. Rozwiązania niestety nie wyszukuje :confused: Próbowałem uruchomić program ze zgodnością z Windows XP SP2 ale też nic. :help: P.S Proszę nie pisać że są inne programy tego typu bo nie takiej odpowiedzi oczekuje :slight_smile:

Zaznacz by program przy każdym starcie uruchamiał się w trybie administratora. Jeżeli mimo to będą występować błędy to zapewne trafiłeś na jeden z tych starszych programów, które gryzą się z Vistą …tak to już jest.

Niestety dalej to samo :confused: Kurde szkoda… Bo naprawdę jestem fest przyzwyczajony do tego prohramu. Vista mnie troche wkurza… Może w końcu będę musiał wziąść się za szukanie sterow do mojego lapka i postawić na nim starego, poczciwego XP :slight_smile:

Zapytaj tu; http://corel.wodip.opole.pl/forum/index.php