Corsair 620w mały problem z kabelkami

(Ewasolagro) #1

Witam i od razu chciałbym się poradzić sznownych kolegów na forum czy to możliwe aby w fabrycznym komplecie zasilacza brakowało ( dopinanego ) przewodu do zasilania FDD ? , ja przynajmniej u siebie tego nie znalazłem choć w opisie producenta widnieje Fdd 2x4 pin , cz ktoś wie o co tu ho?, a może ja coś (początkujący) przegapiłem :o

(Tomek11122) #2

po kiego grzyba ci zasilacz Corsair 620 WATTów

(klopas) #3

Assassin a po co ci corsair 500w? może ma kompa z SLi?

a może lubi płacić wysokie rachunki za energie? :stuck_out_tongue:

można kupić przejściówkę z molexa na fdd... poszukaj na allegro

(Tomek11122) #4

a może poprostu zaczepił 1 molex zamiast 2, widziałem takich geniuszy

btw. 500WATTów spokojnie starcza w SLI, może on poprostu zasila jeszcze sąsiada

(Ewasolagro) #5

Tak składam nowego kompa po sli, a problem polega na tym że części wszystkie są nowe a corsair 620w nie dostarcza przejściówki między molex 4 pin a zasilanie fdd aczkolwiek błędnie się kierowałem opisem na niemieckiej stronie tam takowa była w dopinanych ale w 520w , a co do samej przejściówki za diabła nie moę znaleść w żadnnym sklepie. :twisted:

(Rubcil) #6

Assasin, jakby to ująć....A ciul Cię to obchodzi jaki on ma zasilacz? Zastanów się,czy w czymkolwiek Ci to przeszkadza? Nie wydaję mi się. A to nie pierwszy Twój tego typu durny komentarz. Jak chce,to może sobie kupić zasilacz 1000W, ucierpisz na tym?

(Paweł0303) #7

zasilacz bierze tyle energii ile w danej chwili potrzebuje. Chyba nie myśleliście, że ciągnie cały czas 620W?

A że humek składa kompa pod SLI to nie zaszkodzi mocny zasilacz.

Co do problemu to zgłaszaj do sklepu, że nie było, albo kup przejściówkę z molexa.

(Ewasolagro) #8

Byłbym bardzo wdzięczny ale takiej przejściówy chba moż na kupić ale tylko z zasilaczem bo ja nie znalazłem, być może żle szukałem.