Corsair vs Kingston vs Patriot... Co wybrać?

Które najlepsze?

Chodzi o pamięci Pamięci SO-DIMM DDR 2 CL5 do mojego laptopa, takie jak poniżej:

-Corsair 2GB 667MHz

-Kingston 2GB 667MHz

-Patriot 2GB 667MHz

-inne…

Wiem, że część powie bierz OCZ Technology, ale w moim przypadku są ciężkie do zdobycia i cena też wyższa.

Acha i mam jeszcze jedno pytanie czy w moim lapie Acer 7520G, można by było wrzucić pamięci taktowane 800 MHz standardowo są 667 MHz.

corsair tudzież patriot acz i kingston nie będzie kulał do lapów nie ma większego znaczenia, tak możesz wrzucić 800tki będą działały jako 667.

a jakie masz obecnie pamięci ? te nowe w miarę możliwości powinny być tego samego producent o takich samych parametrach (no może z wyjątkiem pojemności).

Sprawdź w instrukcji/ stronie internetowej czy płyta gł obsługuje takie pamięci.

Mam teraz Kingston 2x1GB 667MHz (dokładnie to coś takiego DDR2 KVR667D2S5/1G) i idąc tą scieżką bez kombinowania to odpowiednie by było (KVR667D2S5K2/4G) w dwupaku wychodzi taniej.

jaki masz chipset na płcie głównej ?? zainstaluj program cpu-z zakładka mainboard.

Nie wiem jaki mam chipset. Co da mi zainstalowanie tego programu? i dokladnie o jaki probram chodzi?

Ściągaj program dowiemy się jaką masz płytę.

Chodzi o program cpu-z

Prosiłbym o linka do programu bo nie za bardzo mam czas szukać.

masz http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … &CPUZ+1.45

Dobra własnie sciągam program CPU-Z 1.49

Chipset to ATI RS690/RS690M

Coś czuję, że ten Chipset ATI RS690/RS690M nic nikomu nie mówi/: