Coś ala Outlook

Czy istniej coś ala Outlook jest możliwe uruchomienie go 2 razy i żeby 2 razy był też uruchomiony HideOE.

Bo chcę mieć 2 torzsamości. I niestety musze zastosowac takie rozwiązanie.

Możesz trochę jaśniej. Chodzi ci aby outlook obsługiwał dwa maile?? :?

Nie chodzi mi, żeby Outlook obsługiwał 2 torzsamości.

Czyli odrębne skrzynki wysłane i odebrane.

Jak gdyby 2 " profile ".

w outlook expresie masz możliwość załorzenia kilku profili i każdy profil ma osobne ustawienia poczty

Klikasz Plik>>Tożsamości>>dodaj nową tożsamość. :smiley:

Tak to wiem.

Ale jak zrobić, żeby oba profile były jednocześnie otwarte i żeby dla każdego mógł działac odzielnie HideOE

może wypóbuj innego managera poczty?? jeżeli korzystasz z przeglądarki np. Opera bądź Firefox to masz w nich klienta poczty!! możesz sobie stworzyć ile chcesz kony i wszytskie będą jednocześnie obsługiwane!!

Ale własnie nie chcę korzystać z odzielnych tak bardzo bo do Outooka jest ten fajny dodatek HideOE- który ukrywa go w traiu.

a może poprostu bedziesz uzywał dwóch różnych programów ? każdy z was bedzie miał osobny program, ty np. oulooka a ktoś inny outlook expresa lub jakiegoś innego programu. bo raczej niema możliwości żeby były włączone naraz dwie torzsamości.

korzystając z Opery i jej klienta poczty też jest ten fajny dodatek!!

No i własnie dlatego poszukuję jakiegoś klona.

Lub coś podobnego strukturalnie do Outlooka.

Tzn. chodzi mi też o to,żeby odrazu był do tego innego programu ( jak nie da rady zrobić 2 Outloków ), przy pomocy którego mozna wyeksportować wszystkie maile itd.

Tak jak to jest w Outloku.

mógłbyś sprecyzować o co chodzi :smiley: :roll:

Chodzi mi o cos takiego, że Outlook Express ma coś takiego do eksportowania maili itd. - Outlook Express Backup.

I jednoczesnie też poszukuję tak jak sami podpopwiadacie innego klineta pcoztowego. Ale też z możliwościa eksportu wiadomości.

Klient musi mieć sporo opcji i byc podbny do OE. :smiley:

no cóż nigdy nie korzystałem z Otlook`a (omijam jak mogę produkty Microsoftu) więc jedynę co mogę ci poradzić to zainstalowanie Opery bądź Firefoxa;wypróbuj i się przekonasz!! szczególnie polecam Operę !!

Tylko problem w tym że Opera nie załatwi problemu kolegi. Choc muszę powiedzieć że faktycznie Opera jest godna polecenia. :smiley:

polecam firefoxa albo n!kuriera, w sumie to tosamo, i sciągnij sobie Mozilla backup.

tylko przyznam sie ze niedokonca rozumiem czego tak naprawde szukasz, programu zebyś mógł uruchomić dwa profile naraz czy takiego ktory ma eksport import maili ?

Wszystko zniosę, ale nie taką ignorancję. Firefox nie jest klientem poczty!

Chyba Ci się pomieszało z Thunderbirdem

Do Outlooka się przyda…

To widać

Nie da się uruchomić dwóch instancji OE (jak większości programów).

A między profilami (tożsamościami) można się przecież tak łatwo

przełączać…

Każdą aplikację można ukryć w trayu za pomocą programiku

Power Menu

faktycznie firefox pomylil mi sie z thunderbirdem ale krytykujesz cos czego zabardzo chyba nieczytales, czy je pisałem zeby Mozille beckup wykorzystywać z outlookiem ?

pomogłbyś komuś zamiast krytykować !

ja polecam The Bat!!.. darmowy (do uzytku domowego), mozna wyeksportowac maile z Outlook’a, a w dodatku duzo wydajniejszy Kliknij tutaj

Ale czy program The Bat jest darmowy.

Bo widzę, że to jest wersja 30 dniowa.

Jak można zrobić kopię wszystkich rzeczy zawartych ( maile, adresy, ustawienia … ).

Czy isnieje coś, że minimalizując go ukrywa sie w tray.