Coś blokuje avasta

Przez mojego brachola, który czyatl maile z nieznanych adresow zalapalem jakiegos wirusa. To mój log z Hijack, pomóżcie mi bo nie wie mco robic. :frowning:

Wszystkie logi umieszczane na forum powinny być obejmowane tagami

W logu:

Usuń wpisy HJT. W przypadku, gdyby wpisy O15 stanowiły opór usuń je używając KillTrusted.

Poza tym widać resztkę rootkita:

Zastosuj narzędzie HaxFix z opcji numer 2.

Po wykonaniu pokaż komplet logów:

Oba logi czyste ale gdzie są dwa logi z Gmer’a, o które prosiłem? Proszę je koniecznie wkleić. Tylko pamiętaj o tym, aby umieścić je w plikach *.txt na jakimś serwerze, a tu tylko zlinkować do nich.

Możesz ciachnąć ten wpis HJT jeśli nie masz już zainstalowanej aplikacji dostępowej neostrady.

XoftSpy jest programem wątpliwej reputacji dlatego proponuję go usunąć. O wiele lepszy od niego jest program AVG Anti-Spyware.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - popraw i zrób to o co jesteś proszony

Pozdrawiam Gutek2222

adam9870 wysłałem ci te 2 logi z gmera jako prywatną wiadomość, bo nie zmieściły się w poście. Czekam na odpowiedź i z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ I POMOC :slight_smile:

Jeśli logi się nie mieszczą w poście to proszę zrobić tak:

ponieważ podane dane być może jeszcze komuś w przyszłości się przydadzą.

weeget21 byłeś proszony o konkretne rzeczy przez dwóch moderatorów - popraw to natychmiast. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Dobra, to jest link do tych logow - 2 wklejone w jeden plik .txt

http://d.turboupload.com/d/1580439/logi … a.txt.html