Coś blokuje internet

(djkamil09061991) #1

ostatnio miałem problem z netem ponieważ wolno chodził i się rozłączał teraz mi już tak nie rozłącza bo była to wina nadajnika. ale nieraz np po 6 godzinach nie ma neta na ok 2 minuty i potem jest. powiedzieli mi że coś mi go blokuje na kompie. a wirusów nie mam ponieważ dawałem log z OTL i skanowałem combofixem. mam Eset smart security, on ma wbudowanego firewall. xp firemon i tylko spybota. więc nie wiem czy to moja wina. jak daje diagnostykę sieci w internet explorer to też piszę że coś blokuje najprawdopodobniej zapora. wyłączałem antywirusa i dalej tak samo

(Patryk6139) #2

Mi się wydaje że to Eset Smart Security. Wyłącz go i spróbuj odinstalować i wtedy zobaczymy.

(djkamil09061991) #3

a dobrym wyjściem byłoby odinstalowanie eset smart security i zainstalowanie noda32? ponieważ tylko to wchodzi w grę bo posiadam nie za dobry komputer

(Patryk6139) #4

Właśnie ja mam samego noda. Spróbuj tak jak ci napisałem i odpowiedz czy poskutkowało.

(djkamil09061991) #5

a którą wersję noda byś polecił 4 czy lepiej 3?

-- Dodane 07.08.2009 (Pt) 13:22 --

zainstalowałem nod 4 i powiem potem czy jest ok. a da się jakoś wyłączyć taką opcje bo jak wchodzę w stan ochrony i statystyki to ciągle jest jakieś skanowanie

(Patryk6139) #6
  1. Ja mam 4 wersje, nowsze oprogramowanie chyba zawsze lepsze.

2. Nie wiem o co ci chodzi, napisz jaśniej :stuck_out_tongue:

(djkamil09061991) #7

no jak wejdę w noda to tam są statystyki to tam piszę skanowany obiekt i ciągle tak skanuje

(deny86) #8

Witaj! To sa aktualnie skanowane pliki przez Noda w czasie rzeczywistym, podczas twojej pracy na komputerze, czy tam grzebaniu po internecie. Czyli jest dobrze, tak ma być dla lepszego bezpieczenstwa.

Pozdr!

(Patryk6139) #9

No tak to jest normalne, ale internet ci działa tak samo jak przed zainstalowaniem samego noda czy inaczej?