Coś czego nie może usunąć a-sqared?

Witam

Ostatnio zainstalowałem sobie a-sqared anti malwared i wykrył mi kilka trojanów ale też wykrył coś czego nie może ani usunąć ani wsadzić do kwarantanny a mówi że to zagrożenie. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest? wklejam log z raportu tego programu. http://www.wklejto.pl/61084. To chodzi o te 3 pierwsze kazaa lite resurrection. Chciałem jeszcze powiedzieć, że nigdy nie miałem kazy więc nie wiem skąd mogło by się to wziąść.

Hej,

Na dobrą sprawę są to odnośniki do plików, których pewnie nie ma już w systemie, gdyż nawet program uznał je za Ślady. Oczywiście warto je usunąć. Jeśli faktycznie są to tylko puste wpisy, to usunąć je może automatycznie dowolny program do optymalizacji rejestru, na przykład Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525 lub CCleaner 2.30.1130. Po ich użyciu przeskanuj komputer ponownie przy pomocy programu A-Sqared Anti Malwared i sprawdź, czy wpisy zostały usunięte. Jeśli nie, uruchom komputer w trybie awaryjnym (w czasie bootowania wciskasz F8 i wybierasz polecenie Uruchom w trybie awaryjnym) i usuń wpisy ręcznie przez edycję rejestru - klikasz Start -> Uruchom i wpisujesz polecenie regedit. Następnie wyszukujesz wskazaną przez program gałąź i usuwasz wskazane klucze. Po tym już tylko restart komputera i powinno być po kwestii… :slight_smile: Oczywiście przy edycji rejestru należy zachować szczególną ostrożność, gdyż jego nieodpowiednie zmiany mogą poważnie uszkodzić system operacyjny.

Pozdrawiam,

Dimatheus