Cos do kompa za 200zł

Witam. Mam do przeznaczenia na komputra 200zł. No i tutaj jest moje pytanie co za ta sume moge dokupic do kompa (do srodka - podzespoły), takiego jak mam w podpisie, nie chodzi mi o gry tylko o efektywna prace w systemie i programach :slight_smile: KOMP NIE DO GIER.

może pamięć bo masz tam smutną minę :wink:

Pamięć 256MB - jakieś 90zł

Karta grafiki, powiedzmy radeon 9200 - troszke uzywana na allegro jakies 100zł.

:?

OK OD RAZU POWIEDZMY że grafiki nie hce ta mi sterczy poczciwa RIVKa a co do ramu to najpewniej sobie kupię jeszcze 512MB DDR to jest cos chyba koło 180 zeta, ale za mało ramu mam tylko do gimpa.

Dawajcie jeszcze propozycje.

Za mało ramu to masz praktycznie do wszystkich aplikacji mając na pokładzie win XP :stuck_out_tongue:

skąd Ci sterczy :lol:

Tutaj to ja bym sie posprzeczał, ppniewaz u mnie wiekszośc aplikacji pracuje szybciej niż u kolegów którzy mają po 512 ram. wszystko zależy od umiejetnosci skonfigurowania systemu :slight_smile:

Jak powyłaczasz wszystkie usługi to masz bardzo stabilny win 98 na jądrze NT a nie XP :stuck_out_tongue:

Masz SDRAM (w podpisie) a kupisz jeszcze DDR? Życzę owocnej im współpracy :o

A nie słyszałeś o czymś takim jak sloty na DDR i SDRAM na jednej płycie?? Bo ja nawet coś takiego miałem, a SDRAM można wywalić lub sprzedać.

Tutaj kupno DDR jest jak najbardziej wskazane, w starym kompie przy dokupieniu drugiej kości 256MB do starej różnica w wydajności systemu była gigantyczna.

Owszem coś takiego istnieje (sam mam taką płytę główną) ale SDRAM i DDR nie bedą współpracować ze sobą nawet na takiej płycie 8)

Przecież napisałem, SDRAM wyrzucić :smiley:

No zgadza sie na mojej płytce sa sloty na SD i DDRy a że oba nie będa współpracowały razem to wiem, a stary RAM wrzuce do drugiego kompa :):slight_smile:

fiesta[/b usługi mam tylko 2 wyłaczone tzn. kompozycje i centrum zabezpieczeń :):slight_smile: