Cos do kompa za 200zł

(Kosior6) #1

Witam. Mam do przeznaczenia na komputra 200zł. No i tutaj jest moje pytanie co za ta sume moge dokupic do kompa (do srodka - podzespoły), takiego jak mam w podpisie, nie chodzi mi o gry tylko o efektywna prace w systemie i programach :slight_smile: KOMP NIE DO GIER.

(Juven) #2

może pamięć bo masz tam smutną minę :wink:

(adam9870) #3

Pamięć 256MB - jakieś 90zł

Karta grafiki, powiedzmy radeon 9200 - troszke uzywana na allegro jakies 100zł.

:?

(Kosior6) #4

OK OD RAZU POWIEDZMY że grafiki nie hce ta mi sterczy poczciwa RIVKa a co do ramu to najpewniej sobie kupię jeszcze 512MB DDR to jest cos chyba koło 180 zeta, ale za mało ramu mam tylko do gimpa.

Dawajcie jeszcze propozycje.

(fiesta) #5

Za mało ramu to masz praktycznie do wszystkich aplikacji mając na pokładzie win XP :stuck_out_tongue:

skąd Ci sterczy :lol:

(Kosior6) #6

Tutaj to ja bym sie posprzeczał, ppniewaz u mnie wiekszośc aplikacji pracuje szybciej niż u kolegów którzy mają po 512 ram. wszystko zależy od umiejetnosci skonfigurowania systemu :slight_smile:

(fiesta) #7

Jak powyłaczasz wszystkie usługi to masz bardzo stabilny win 98 na jądrze NT a nie XP :stuck_out_tongue:

(Venger) #8

Masz SDRAM (w podpisie) a kupisz jeszcze DDR? Życzę owocnej im współpracy :o

(Szymszejdi) #9

A nie słyszałeś o czymś takim jak sloty na DDR i SDRAM na jednej płycie?? Bo ja nawet coś takiego miałem, a SDRAM można wywalić lub sprzedać.

Tutaj kupno DDR jest jak najbardziej wskazane, w starym kompie przy dokupieniu drugiej kości 256MB do starej różnica w wydajności systemu była gigantyczna.

(fiesta) #10

Owszem coś takiego istnieje (sam mam taką płytę główną) ale SDRAM i DDR nie bedą współpracować ze sobą nawet na takiej płycie 8)

(Szymszejdi) #11

Przecież napisałem, SDRAM wyrzucić :smiley:

(Kosior6) #12

No zgadza sie na mojej płytce sa sloty na SD i DDRy a że oba nie będa współpracowały razem to wiem, a stary RAM wrzuce do drugiego kompa :):slight_smile:

fiesta[/b usługi mam tylko 2 wyłaczone tzn. kompozycje i centrum zabezpieczeń :):slight_smile: